Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

tih 1400-500 u cugu vjerovatno radis danima kada se odmaras?

 

 

mjesecima nisam bila u teretani. ni za sta sam, a ni za to nisam.

ma ti bi mogla bar 600 iz odma, ja ti kazem.

 

1400-500 = 900

pickin smouk

toni kompjutor!

Link to comment

posle 4 cucnja u kucnim uslovima opao mi entuzijazam. opasno me smorila misao da moram jos 60 puta isto, pa sam odustala. ovo nije bio izazov za mene.  

Link to comment

ma ti bi mogla bar 600 iz odma, ja ti kazem.

 

toni kompjutor!

 

 

uradila sam 800 cucnjeva sjedeci za kompjuterom, u toj mjeri mi je lako da radim cucnjeve!

dajte sad neki pravi izazov.

Link to comment

lutador je pričao mislim da je rokao serije vijačom od po 15 minuta

 

da, sad sam nesto searchovao po temi i nasao sam neke postove. kaze lutador da je mogao 20 minuta bez greske :o ja mogu maksimalno 1-2. mada mislim da je problem sto mi je vijaca malo duza nego sto treba da bude. a i moram jos da udjem u fazon, tek sam pre nedelju dana poceo ozbiljnije da se posvetim vijaci. mrzi me inace otici da trcim pa cu pre skakati 20 minuta. mada kontam kad bude lepo vreme da cu poceti i trckarati.

Link to comment

pa skaci u rundama, po 3 minuta, sa recimo 2 min odmora.

tako se recimo radi u bokserskim treninzima, od 10 rundi treninga, ne racunajuci zagrevanje i trcanje, makar 3, 4 obavezno ode na vijacu.

Link to comment

Vijaca je mama. Najjace je kobinovati HIIT i vijacu i teretanu, nema sanse da ne zavrsis kao nindza jednog dana.

 

Elem, jos malo i imacu 100 kila a opet sebi izgledam kao kurac. Nabacio biceps i triceps, malo ledja popunio, noge i dupe i grudi isto... ali ramena nikako ne forsiram a trebao bih posto nisam sirok i nemam one kugle, a procenat masti je najtuznija prica... :( Ako nista, bar sam radio stojeci biceps pregib sa 55kg u serijama, bez cimanja, i ojacao u raznim vezbama. Cucanj i zgibovi i dalje jako kilavi, bench se polako vraca.

 

Motivacioni video:

 

https://www.youtube.com/watch?v=HPtrX07yfJ0

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...