Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ne znam kako se zove na engleskom, ali to drugo je vrlo uobicajeno veslanje u stojecem stavu. po meni bi malo trebala da vise izbaci dupe i ukruti kukove kako bi izolovala gornji deo ledja, inace je skroz ok.

upright row je za zadnje rame i trapeze, posve drugacija vjezba.

Link to comment

Da, ni ja nemam pojma sta pisem - sad sam pogledala, to sto ja zovem upright row uopste nije upright row :). Meni je pokazana jedna slicna vezba, isti stav ali se sipka povlaci ka grudima, ne ka stomaku, sa laktovima koji idu na gore (ako to ima nekog smisla).

Link to comment

pa mislim da na pravu vezbu mislis, tj da bi tako i trebala da se izvodi.

reko bih da je seka preterala sa tezinom, pa da zato malo fula, svakako bi sipka trebala da gadja pleksus.

inace bez zezanja, svaka joj cast, kad sam je poslednji put video, recimo u nekom casopisu cekajuci kod zubara, izgledala je kao omanji kit.

Link to comment

"Every woman in bodybuilding who puts on a swimsuit and steps on a posing dais; every woman straining beneath a clean and jerk, and every woman power lifter who fights through the pull of a heavy deadlift owes a debt of gratitude to Pudgy Stockton. She helped make these modern sports possible."

 

 

http://www.girlsgonestrong.com/the-original-girl-gone-strong-abbye-pudgy-stockton/

 

(Nesto se zeznolu od kad je host pritezao forum, nemam one formatting opcije kad postujem sa tableta)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...