Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Neko gore (na Politici) okaci link ka slikama Jelene Jovanovic (Cedina zena). Pogledajte - izgleda da je stvarno zmaj od zene.
da je stvarno zmaj, posibala bi se u cardi. ovako je samo fotogenicna :D@zli: jel mozes na toj ishrani da uzimas ona moderna vlakna psilijum? Edited by darling
Link to comment

Prvi put cujem za psilijum :D Sta mu ga to dodje?Da se razumemo, nemam nikakve ozbiljne planove a nemam ni para za ishranu (recimo, do 100e mesecno mogu da izdvojim za to), nego je zabrinjavajuce koliko sam se zamastio pa hocu da probam da presecem. Kontam da cu zavrsiti ovo tovljenje na blizu 100 kila a onda da se jedno 3 meseca drzim striktno ove dosadne hrane, izbacim slatko, masno i hleb, i verujem da cu skinuti procenat masti poprilicno a valjda ce ostati i nesto misica ispod.

Link to comment

psilijum je vec par godina krik mode u oblasti dodataka hrani koj poboljsavaju probavu. nemoj misliti da ih i doktor oz ne jede. to je sasusena tropska bokvica (guglovala sam, nije da to znam iz osnovne skolw) koja ima puno vlakana, koje razmutis u vodi ili dodajes u proteinsku hranu i kenjas da prostis kako bog zapoveda. inkluding doktor oz. guglovala sam, kod nas se prodaje ko lek koji predupredjuje rak debelog creva, takozvani kolon klenser. koriste ga kao deo obaveznog pribora i elcehaefisti.

Link to comment

I ja sam se malo ugojio za ova dva meseca sada sam na nekih 103kg, krenuo sam sa kardiom pre neki dan, moram malo. Inace juce potisak ramenima 10x115kg, idemo dalje :D

Link to comment

Ne volim ja takve dodatke ishrani, ja to samo po seljacki - daj proteina i dosta :D Mada ne sumnjam da je korisno, naravno.Spina, jel to militari press 10x1115? Ako jeste, onda si u tome najjakiji od sve dece koju znam, a neka od ove dece gde vezbam su jako velika i snazna. Ja sam to pre radio sa 60 kila, sad se mucim i sa 50 mada su meni svi potisci generalno najslabija strana a vucenja mi idu mnogo bolje.

Link to comment

Ima onaj neki Meggle od 400gr na isti fazon, a ima i onaj neki mladi (zaboravih koja mlekara je u pitanju) koji ima 5.5% ali je mnogo ukusniji od ovih sa 0 ili 1%, bar meni.

Link to comment

Sta sedeci, pa tako je valjda jos teze :D Osim ako ne radis na masini, tako kapiram da je lakse. Kod nas klinci na smit masinu nakrljaju po 40 kila sa obe strane + sama masina ima mozda 20ak, i peglaju opusteno. To mu ga dodje 100 kila a sa zivim tegovima ne bi mogli ni sa 60 da rade. Mada ja kapiram da ne bih mogao ni na smitu sa mnogo vise od 50 :lolol:

Link to comment
tek povremeno nalazim ella sir. koji ima slican sa manje masnoca?
Imaš već pomenuti megle. On sadrži neke mrvice za razliku od elle koji je gladak. Ja ne mogu da ga jedem, liči mi na povraćku. :D Zatim president od 5,5%. On je baš ukusan. Ima i mlekara šabac dve varijante. Sa 10% i sa 0,05% u suvoj materiji. On je skroz neutralan ali mi par puta uleteo neki kvaran primerak pa sam ga batalio. Edited by Renegade
Link to comment

Ja kad uzimam, obicno kupim po 2-3 komada od svakog. Ella, taj Meggle i taj President mladi sa 5.5% masti. Ella najsuvlji i ne mogu da ga jedem bez jogurta, dok su ova dva skroz ok. I to krljam samo pred spavanja, da izvucem tu nekih 20ak grama proteina jer sir u sebi ima taj kazein sto se sporo vari. Skupo je da bi se moglo jesti vise puta dnevno :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...