Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

za mene nema, al ja se ionako nikad nisam lozila na dl, nego na zgibove. no, sad kad mogu zgib, na horizontu se ukazao novi cilj koji me svakog dana vodi u teretanu: ocu da mogu da davim butinama. sad ne znam jel mi tu treba rupa ili ne..(nemam vremena da pisem, a i koga zanima moja ispovest kako je super u teretani i kako je super kad je covek snazan, odnosno kad sam ja snazna. :) )
pics or didnt happen!!!pa kad neces lepo da dokumentujes detaljno kao estel tada bi nas sve zanimalo
Link to comment
Za sve koji cene dobar zenski DL, a posebno za estel:
nisam sigurna da je to za tako malu decu. verovatno postoji literatura o tome, pojma nemam.inače, ja sam dizala dosta u periodu od 12 do 18. godine, u okviru "muškog" sporta kojim sam se bavila. imam i te težine zapisane, i dnevnik treninga. posle sam prešla na kardio i telu je bilo dovoljno par godina da se potpuno rekonfiguriše. sad sam u totalno drugoj priči, ali nikad ne bih bila a priori protiv toga da devojčice dižu tegove, samo mi se ova mala čini suviše - pa, mala :)(hihi, sad sam pogledala. 15 godina, imala sam možda 61 ili 62 kg, evo težina: polučučanj 90, čučanj 70, benč pres 45, benč pul 60. ded lift se nije radio, dogma je bila da to u našem planu treninga nema smisla. jej, sad ni dizalicom ništa od ovoga ne bih mogla da podignem. mada mislim da je to sve po par kila dignuto da bude osnova treninga, zaokruženo na gore mislim.) Edited by gagorder
Link to comment

Kako god da trenira, pretpostavljam da nije nista u odnosu na ono cemu podvrgavaju devojcice njenog uzrasta koje krenu da se ozbiljno bave gimastikom. Gledao sam neki film o selekciji i treningu kineskih gimnasticarki i bilo mi je muka.

Link to comment
Kako god da trenira, pretpostavljam da nije nista u odnosu na ono cemu podvrgavaju devojcice njenog uzrasta koje krenu da se ozbiljno bave gimastikom. Gledao sam neki film o selekciji i treningu kineskih gimnasticarki i bilo mi je muka.
ma da, da, to sa masovnim gajenjem šampiona i šampionki je sasvim druga priča. mala deluje srećno.
Link to comment
a :)15 godina, imala sam možda 61 ili 62 kg, evo težina: polučučanj 90, čučanj 70, benč pres 45, benč pul 60.
sta je znalo dete... ti si bas bila snazna. kako su se rastocili misici nakon sto si prestala da vuces teret?
Link to comment
nisam sigurna da je to za tako malu decu. verovatno postoji literatura o tome, pojma nemam.inače, ja sam dizala dosta u periodu od 12 do 18. godine, u okviru "muškog" sporta kojim sam se bavila. imam i te težine zapisane, i dnevnik treninga. posle sam prešla na kardio i telu je bilo dovoljno par godina da se potpuno rekonfiguriše. sad sam u totalno drugoj priči, ali nikad ne bih bila a priori protiv toga da devojčice dižu tegove, samo mi se ova mala čini suviše - pa, mala :)(hihi, sad sam pogledala. 15 godina, imala sam možda 61 ili 62 kg, evo težina: polučučanj 90, čučanj 70, benč pres 45, benč pul 60. ded lift se nije radio, dogma je bila da to u našem planu treninga nema smisla. jej, sad ni dizalicom ništa od ovoga ne bih mogla da podignem. mada mislim da je to sve po par kila dignuto da bude osnova treninga, zaokruženo na gore mislim.)
eh, a tek da ste radili dl... :) (ja sam sa 15 bila zgoljavica od valjda <50kg)jedan od vecih propusta u zivotu mi je sto nisam krenula sa tegovima pre deset godina. bas smo pricale pre neki dan drugarica i ja o tome (i ona u slicnoj situaciji).
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...