Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Meni je cilj da imam telo ko Estel iz 'Zorannah perioda'.
hoces thigh gap, a? :) evo Verter zna kako se to postize.
Kako ne deluju ojacano? Pogledaj podlakticu odmah ispod lakta. Dobila je bar 30-40% u obimu.
na to sam mislila kada sam onomad pisala da mi je dl oblikovao ruke. to su misici koji kontrolisu grip i skroz mi je neverovatno da sad i tu imam misic :)
estel, meni tvoje ruke ne deluju ojacano. s obzirom da ti primecujes razliku mozda si samo smrsala jer je stvarno nemoguce ono sto si rekla.
ja jesam i smrsala ali mi je obim pojedinih delova tela veci nego kada sam 2012 imala 2-3kg vise. imam merenja crno na belo jer sam u aprilu 2012 radila bod pod body fat merenje gde ti odrade i merenje obima. najveca razlika je u chest (underarm), valjda od rasta lats. a obim kukova manji. tj, rezultat tog mrsavljenja je drugaciji od bilo kog perioda ranije.i dalje ne razumem sta tacno mislis da je nemoguce. pitala sam te u proslom postu gde ti vidis kontradikciju pa mi nisi odgovorio.je l ti tvrdis da je nemoguce da high weights-low reps preoblikuje telo?
Link to comment
je l ti tvrdis da je nemoguce da high weights-low reps preoblikuje telo?
kako ne razumeš, nije moguće da preoblikuje žensko telo :fantom: Edited by gagorder
Link to comment
ja jesam i smrsala ali mi je obim pojedinih delova tela veci nego kada sam 2012 imala 2-3kg vise. imam merenja crno na belo jer sam u aprilu 2012 radila bod pod body fat merenje gde ti odrade i merenje obima. najveca razlika je u chest (underarm), valjda od rasta lats. a obim kukova manji. tj, rezultat tog mrsavljenja je drugaciji od bilo kog perioda ranije.i dalje ne razumem sta tacno mislis da je nemoguce. pitala sam te u proslom postu gde ti vidis kontradikciju pa mi nisi odgovorio.je l ti tvrdis da je nemoguce da high weights-low reps preoblikuje telo?
govorim o delu koji se odnosi na nas razgovor od pre par nedelja gde ti tvrdis da si deadliftom ojacala ruke nasta sam ti ja naveo grupe misica na koje deadlift ne utice. odnosno utice mizerno malo koliko i ruke kod trkaca pa i manje. btw misicna masa ima vecu tezinu nego masti u telu. tako ako si dobila u obimu znaci da si nabacila misicnu masu i trebala si da dobijes na tezini. moguce je da si dobila na obimu odredjenig misicnih grupa a da si istovremeno izgubila mnogo vise masti. vodi racuna da ne napravis neku disproporciju.
Link to comment
govorim o delu koji se odnosi na nas razgovor od pre par nedelja gde ti tvrdis da si deadliftom ojacala ruke nasta sam ti ja naveo grupe misica na koje deadlift ne utice. odnosno utice mizerno malo koliko i ruke kod trkaca pa i manje.
znaci ti tvrdis da dl ne utice na misice odgovorne za grip?
btw misicna masa ima vecu tezinu nego masti u telu. tako ako si dobila u obimu znaci da si nabacila misicnu masu i trebala si da dobijes na tezini. moguce je da si dobila na obimu odredjenig misicnih grupa a da si istovremeno izgubila mnogo vise masti. vodi racuna da ne napravis neku disproporciju.
ja sam krenula sa 30% body fat, pa ti racunaj...
Link to comment
Mrzi me da citam ali sam bacio pogled: 180/47 je mnogo blize 4 nego 3.
to je sa pojasom -_-raw joj je 150. zena ima 51 godinu i krenula je pre 18 godina - znaci da jos ima nade za mene :D
Link to comment
hoces thigh gap, a? :) evo Verter zna kako se to postize.
Vertyer vise nista ne zna. Verter je krme koje juri six pack, a upravo je pojelo:2 Dzinovska Kubbehasrednju porciju pomfrita150g humusatotiljukesicu pistacaGuaranuA sto se tice thigh gapa, tu je PPV

13801296395134b9be837a1488740963_v4%20big.jpg

Link to comment
zena ima 51 godinu i krenula je pre 18 godina - znaci da jos ima nade za mene :D
za mene nema, al ja se ionako nikad nisam lozila na dl, nego na zgibove. no, sad kad mogu zgib, na horizontu se ukazao novi cilj koji me svakog dana vodi u teretanu: ocu da mogu da davim butinama. sad ne znam jel mi tu treba rupa ili ne.. (nemam vremena da pisem, a i koga zanima moja ispovest kako je super u teretani i kako je super kad je covek snazan, odnosno kad sam ja snazna. :) )
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...