Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

A ovo ogorceno ucitavanje o zenama i teretani, meni samo govori da ti odlazak u teretanu vidis kao izazov za dokazivanje polne jednakosti. Teretana nije nikakav bastion muske suprematije koji mi branimo a vi osvajate. Teretana je mesto gde dizes tegove, i nista vise od toga.
ti pogrešno misliš da je ovo muško-ženska priča, a nije. "sukob" između tebe i estel je konceptualni sukob ignoramusa i geeka (izvini estel, mislim u najboljem mogućem smislu). kada neko masteruje jednu oblast, ili deo dela neke oblasti, kada jednom u životu skapira šta to znači stvarno nešto znati, onda kada se susreće sa drugim oblastima u životu polazi od toga da i iza njih stoji neko Znanje, da ima neki yoda koji se time ozbiljno bavi, ozbiljno je to ispitivao, došao do nekih (često neintuitivnih) saznanja, etc. to ti je estel. kad kreneš u teretanu, prvo otvoriš knjigu. da znaš kuda si pošao i da - kako se kaže - staneš na ramena onih koji su tamo išli pre tebe.a drugi tip je ovaj tvoj. stručnjak opšte prakse, diplomac jedne male škole za jedne velike ljude. ti znaš jer si bijo. i iz posta u post si totalno rezistentan na pokušaj nekakvog znanja da te dotakne (breg, muhamed ...). ti brate ZNAŠ i boli te ćoše. a ako se estel opire tvojim zaključcima, to mora da je muško-ženska žvaka, koja ionako objašnjava 70% društvenih situacija u koje zapadaš.eto tako. ostaj mi pozdravljen. Edited by gagorder
Link to comment

cuj, kao da cu ja da se uvredim sto sam geek (mislim, taman sam spremila listu referenci da Verteru objasnim kako opasno ne zna o cemu prica kad krene da poredi muski i zenski odnos body weight/bench press :D )

Link to comment

komentariso sam ovu malu sa debelim miloblafom pre nekog vremena, prilicno je sumanuto, bezobzira sto zahvaljujuci formi dize teg mozda trecinu u odnosu na put pri klasicnom benc presu.

Edited by ToniAdams
Link to comment

pa po pravilu mora dupetom i ramenima da dodiruje klupu, tako da je sa te strane ok, plus teg prelazi manji put a mislim i da se vise snaga izvlaci u tom polozaju.no mislim da je rizicno za ledja.jok i nije pedofilski :(al to su ruskinje, njihova 1 godina je ko 7 ljudskih.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ovo je klasican powerlifterski BP. Skot Mendelson ima jos manju amplitudu dizanja u odnosu na svoju velicinu. Jeste da pravi nesto manji most, ali ima neuporedivo veci grudni kos i neproporcionalno kratke ruke.@IndiEvaj polozaj ledja definitivno nije za rekreativce. Bodi bilderi cak najcesce "lepe kicmu" uz klupu i nesto drugacije drze sipku tako da im BP sluzi kao (relativno) izolovana vezba za grudne misice.

Link to comment

Nisam ni video MILF-ov video pre nego sto sam stavio ovaj. Kasnije sam shvatio da se ovo lepo uklopilo.EDIT: Video sam stavio kao prilog diskusiji "sta ce zensko u teretani".

Edited by Aion
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...