Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

pre nede3lju dana krenula jedva cekam da mi istekne da ne moram vise da idem jel kad sam vec uplatila sa iskoristim :ss1:mada je cena presmesna 800 din/mesecno mosh svaki dantuzna neka ustanova ta teretana, ove zene sto dolaze uopste nisu neke sportistkinje nego im je cilj samo da lepse izgledaju

Edited by InvisibleLight
Link to comment
tuzna neka ustanova ta teretana, ove zene sto dolaze uopste nisu neke sportistkinje nego im je cilj samo da lepse izgledaju
pa kad odbijaju da se navuku na dizanje tegova...nego, ovo moze i na bolesni vocap ali nekako mi prikladnije ovde: nakon mesec i po of feeling like shit i jos kojekavih stvari ispostavilo se da je moj nivo testosterona undetectable. dobila recept za replacement i sad cekam da me preporodi. ako se za dva meseca javim sa dubokim glasom i double bodyweight deadliftom, da znate da je sve legalno :D.
Link to comment

cekaj, nizak i za zemskinju, sto fakat jesi? a ne za bodibilderku sto fakat jesi?cisto da te upozorim, nista seksije od vezbacica, ali dubok glas i slicne stvari, no way hose :fantom:

Link to comment
cekaj, nizak i za zemskinju, sto fakat jesi? a ne za bodibilderku sto fakat jesi?
da, undetectable je prenizak za bilo sta. opalo mi je pola kose od juna. sreca te je imalo dosta to start with :). (najverovatniji razlog, po mom sam-svoj-Dr-Hause sistemu, je prekid oralnih kontraceptiva nakon mnogo godina uzimanja)
cisto da te upozorim, nista seksije od vezbacica, ali dubok glas i slicne stvari, no way hose :fantom:
uf, radije cu ziveti punim plucima k'o brkata zena* nego se vuci kroz zivot bez imalo energije i volje za bilo sta...*prati se nivo kad si na replacement, nemam nameru da preteram :) (doduse, ako me krene deadlift... :whistle: )
Link to comment

nabavis hemiju kod zli glija, pa krenes na vreme :D.pojma nemam, testosteron mi nije bio ni na kraj pameti (moja temeljna doktorka se setila da ga proveri, uz sve ostalo sto moze da da iste simptome, tipa thyroid i slicno, sto mi je u granicama normale ) tako da tek sad saznajem o tome.

Link to comment
pre nede3lju dana krenula jedva cekam da mi istekne da ne moram vise da idem jel kad sam vec uplatila sa iskoristim :ss1:mada je cena presmesna 800 din/mesecno mosh svaki dantuzna neka ustanova ta teretana, ove zene sto dolaze uopste nisu neke sportistkinje nego im je cilj samo da lepse izgledaju
ko da su muskarci u teretani bolji. samo citaj sta pisu ovde.polako s odustajanjem, jos svi sveza. imas jos tri nedelje da se navuces. to pod uslovom da dizes terete. a ako trcis il vozis bajs, razumem tvoje razocaranje...
Link to comment

odma sam guglovala eleiko, da vidim koliko teze crveni i zuti tegovi.jel vidis, invizibl, sta je sportski duh, razumem se u marke tegova :Dkod mene u teretani jedan bucko danas radio 10 serija cucnjeva sa 140 kila, al niko nije bio impresioniran, pa ni on sam.a evo jedne impresivne. koja kraljica.

Edited by darling
Link to comment

Imala si u komentarima na yt (25 i 15kg). Ima i video gde Klokov radi cucanj 10 x 240kg.Sto se tice ove kraljice koju si linkovala, stvarno jeste imprisivno. Imao sam utisak da oni (ironman i slicne discipline) ucestvuju na mnogo manje takmicenja godisnje.

Edited by Aion
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...