Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

e ovako od sutra se vracam u teretanu posle 2 ipo meseca... smanjio sam se malo ali nista strasno.plan mi je da predjem na jednu grupu misca po treningu, pitanje za iskusnije jel dobar ovo raspored?grudirukeodmorledjanogerameodmorplaniram da radim noge jednom u dve nedelje, jer ne zelim da imam problema za ulaskom u pantalone i farmerke.tako da u nedelji kada ne radim noge radim ovako:grudibicepsodmorledjatricepsrameodmorjel ok ovo?

Link to comment
e ovako od sutra se vracam u teretanu posle 2 ipo meseca... smanjio sam se malo ali nista strasno.plan mi je da predjem na jednu grupu misca po treningu, pitanje za iskusnije jel dobar ovo raspored?grudirukeodmorledjanogerameodmorplaniram da radim noge jednom u dve nedelje, jer ne zelim da imam problema za ulaskom u pantalone i farmerke.tako da u nedelji kada ne radim noge radim ovako:grudibicepsodmorledjatricepsrameodmorjel ok ovo?
ja bih umesto ruku drugog dana radio ledja (ko sto i radim). cisto jer kad radis sise radis i triceps (i ramena), pa da se razdvoji.
Link to comment

I ja radim grudi pa ledja pa treci dan pauza, mada to neki ne vole jer su kao dve velike grupe misica pa rade po malo drugacije rasporedu. To valjda mozemo samo mi snazni, poput Miralema i mene.

Link to comment

dobro ajde moze i tako, a gde mislite da ubacim ruke onda, gde su bila ledja, iili na kraj pa da lepo imam dan pauze? Toni ako mene pitas, 145kg sam mogao, sada verovatno manje, ali za mesec, dva bi se verovatno vratio na to.

Link to comment

malo je raditi noge samo jednom u dve nedelje...trening nogu je izuzetno vazan, on pravi razliku izmedju dobrog i odlicnog tela...ne raste kvadriceps tako lako i brzo da ulazak u farmerke postaje problem...ja radim grudi-ledja-noge-ramena-ruke-noge i tako u krug bez odmora vec godinama...znaci u roku od tri nedelje, sedam puta radim noge...bitno je uspostaviti rezim treninga koji ti prija i koji ti donosi rezultate...

Edited by keksi krem
Link to comment

Meni je ok da jednom nedeljno radim noge, a nekad i preskocim ako me mrzi ili odradim samo cucanj i iskorak. Onako, skladne su mi sa ostatkom tela a i radim ih prilicno jako taj jedan trening pa nema potrebe za drugim. Eventualno bi trebalo da ubacim ruke i/ili ramena dva puta nedeljno jer sam tu tanak.Evo jedan video sa fezbuka, snimljen nedavno na Lovcenu. Posle duzeg vremena sam uradio 10 zgibova a pre toga mesecima zakucavao na 6-7, jer sam imao pauzu od jedno 8 meseci i krenuo bukvalno od nule. Rekorad 16-17 i to kad sam imao 7-8 kila vise ali i bio u mnogo boljoj kondiciji i snazi, mladji i ludji.

Link to comment

Samo još jedno pitanje. Po koliko vežbi da radim po danu? Kada sam radio dve grupe mišića po danu za grudi, ledja i ramena sam radio po 4 različite vežbe. Jel Ok sada da ubacim po jedno 6? Pošto ipak radim jednom nedeljno, ranije sam svaku grupu radio dva puta nedeljno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...