Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

znam da se ne pita, al kolko imas kila?rispek svakako, kolko znam, mirelam ne moze ni jedno.
mozda mogu i 20 iz cuga. al to nikada necemo saznati, jel™ necu ni da pokusam.
Link to comment

danas 5 serija po 6. jel dovoljno?nemam nikakav osecaj koliko je malo, koliko je dovoljno, koliko je mnogo u teretani, nego vidim ove sto se gadjaju metrickim centama, pa se osetim ko mis.. ^_^

Edited by darling
Link to comment

Nije dovoljno, treba da napredujes, zato se ide u teretanu. Ako pitas da li si snazna, veoma si snazna. Mislim da je za kosarkasice naka norma jedna serija od 8 (ili 10 nisam brojao) dizanja 30kg. A one su znatno krupnije i mladje od tebe. Ako se dobro secam rokometasice obicno imaju oko 55kg 1RM (znaci, ne serija nego maksimum koji mogu da dignu u jednom dizanju), a rukometasi (i muskarci i zene), po pravilu imaju dobar bench press.

Link to comment

hvala, trebali su mi neki parametri da se smestim na skali snage. nisam losa za 6 meseci teretane :)(naravno da me je u sekundi zasvrbelo 55 kila. probacu sledeci put.)

Link to comment

Odlicna si, ali polako. Tvoj 1RM je verovatno negde oko 35-40kg.EDIT: I obavezno pomoc nekog iskusnog, po mogucnosti ne iz bodibilding price.

Edited by Aion
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...