Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Brojanje - kad se ne bi brojalo (a podrazumevajuci da si veoma gladan) - pojeo bi sasvim sigurno vise nego sto je dobro za dijetu.
o koliko pogrešno..bitna je vrsta hrane i način ishrane a ne kalorije,koje btw ne postoje..
Link to comment
nejasno mi je kako par badema može da zavara osećaj gladi do kunta, ali ajde
meni je nejasno sto ti predles nekom secer pred spavanje. u stvari, sta koj moj tu ima da mi bude nejasno kad vidim ko je u pitanju.
Link to comment
o koliko pogrešno..bitna je vrsta hrane i način ishrane a ne kalorije,koje btw ne postoje..
Kako bre ne postoje? Sta, hrana nema energetsku vrednost?
Link to comment
pa dobro a i to zašto?misim 6 badema koji su prezdravi i nikada ti od njih ništa neće biti
Ima ljudi koji se goje kad jedu toga previse, a ovde je bilo pitanje o dijeti (ako se ne varam, vec sam zaboravio).
Link to comment

Uh, ne brojim ja kalorije.Ubila me zadnja dva meseca. Spremam neke kolosalne ispite, maltene ne ustajem sa kreveta/stolice. Ja sam obicno aktivniji preko dana, i kao posledica toga imam naviku da dosta jedem. Sad mi je ogroman problem da gurmanske navike prilagodim trenutnoj (ne)aktivnosti. Sigurno sam se ugojio 5 kila.Uzeh celer da grickam navece. Cuo sam da on ima negativne kalorije. Vise kalorija istrosis dok ga sazvaces i svaris, nego sto ih on ukupno ima.

Link to comment

их и ја сам у фазону природе, па нисам још ни једном отишао да трчим у последљих пола године, годину, бицикл најчешће возим само до посла и кући, што је укупно неких 10-км дневно, с тим што половину пута идем узбрдо а другу половину се возим на гравитацију... хоћу рећи, шта год фунционише... ја идем и даље 3 пута недељно у теретану, просто ми је ту лакше да одрадим сат, сат и по вежби, тј. лакше ми је да редовно радим вежбе, нпр. код куће вијачу већ недељу дана нисам ни пипнуо, трбушњаке тек сваки трећи, четврти дан радим... тако да потпуно разумем људе који возе бајс у затвореном

Edited by Dionysos
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...