Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Med? Suvo grožđe? Ne znam koliko kalorija imaju bonžite, i to bi moglo da upali.
:huh:co'ek pitao za nesto niskokaloricno@v: komad (crnog) leba s nekim posnim sirom, ili ajvarom, ili povrcem.u odnosu na minimalisticke snekove poput badema, daje bolji i duzi osecaj sitosti (barem meni)
Link to comment

Pa ide covek na spavanje, sta ima veze sto kratko traje. :)S nekoliko badema (ili drugih nutsa, ali bademi su najbolji) nece sanjati karakondzule. Druga voluminoznija hrana moze tesko da padne na stomak pred spavanje.

Link to comment

Ma i ja bi pojeo pola lavora, nego ima neka dijeta u kojoj se jede 6 (ali tacno sest) badema kada ti dodje neizdrz. I, zacudo, pomaze. Valjda zato sto u sebi imaju masnoce. Mada, treba da se polako gricka.

Link to comment
Sta bih niskokaloricno mogao da pojedem pred spavanje, kad me uhvati glad ?
A koliko ti to otprilike kalorija ostane da uzmes pred spavanje? To moze da varira od 8 badema do tankog parceta hleba sa nemasnim sirom i malo tunjevine.Meni kad se nesto jede a nema niceg spremnog hoce da pomogne caj sa mlekom i medom.
Link to comment

ja ne razumem to brojanje badema...pa još zbog dijete..ali sa druge strane ja ne razumem ni brojanje kalorija..i verovanje da uopšte postoje...

Edited by ivy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...