Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

postizavas ti i vise, to ti kazem iz licnog iskustva. evo samo 1 velika kesa smokija ti je oko 700kcal, a burek & pogacice za dorucak i 10 sa lukom posle 2000h necu ni da spominjem.
Pa nisam stavila gornji limit :). Najgori su oni 7 days kroasani, ja sam to nekad volela da jedem (a sad mi ima "nostalgicnu vrednost") - oni i nemaju info o kalorijama na pakovanju :isuse: , ubih se trazeci.
Link to comment
Skoro dva kila za dve nedelje - pa jel uopste moguce gojiti se toliko brzo! I nije to do tipa hrane, kuci me ni mek ne ugoji, nego do toga sto se kod nas jede non fakin stop a plus sam ja resila da nadoknadim sve domace grickalice sto sam propustilaza ove 4 godine.Edit: preracunala, moguce je. To je oko 1000kcal viska dnevno a ja to ladno postizavam dok sam ovde.
Racunaj ovako, 4 kalorije je jedan gram sala. 250g x 7 = 1750g.
Link to comment
Racunaj ovako, 4 kalorije je jedan gram sala. 250g x 7 = 1750g.
Kilogram ljudskog sala je valjda 7500 kcal. Tako da mi se dve nedelje od 1000+ nepotrebnih kalorija dnevno taman uklapa... :)
Link to comment
Vid stvarno, u pravu si. Onda sam ja to pomesao s necim. Ima tu dosta do toga i sta jedes. Belo testo i preradjeni secer su salo, pa makar ih deset puta sagoreo u toku dana.Ja dnevno pojedem oko 3000-3500 hiljade kalorija (u danu za vezbe i jace). Ne gojim se. Imam par milimetara sala na stomaku i kukovima, cisto da mi se ne vide stomacni misici, i vise/manje od toga nema sanse da postignem. Ali jedem jednu krisku hleba dnevno, kad hocu da se pocastim - onda dve. Ne jedem niti pijem slatko, izuzev guarane u danima za sklekove. Grickalice sam zaboravio. Imam jedan dan kad pojedem nesto od testa, i jedan za alkohol.Inace, moj jutrosnji dorucak:Banana2 velike plazme1 mleko kravicakesica indijskih orahadve bonzite od zitaInace, za kalorije je kikiriki puter mama. U teglici od 350 grama - 2700 kalorija. :0.6: Ja je pojedem celu za dorucak.Sad, da ne ispadne da samo sedim, zderem, a kalorije se same tope, vezbam maltene svakog dana. Dva puta nedeljno po 600 sklekova, 3 puta nedeljno 45 minuta za stomak, noge i kukove, barem jedna 6 casovna setnja, i za sve u krugu od dva kilometra od kuce, idem peske. Edited by Verterdegete
Link to comment

jbt, vezba covek u teretani, ubija se redovno i sistematski, napreduje. ode 10 dana na odmor i onda mu treba 2 meseca da povrati formu. nije fer.

Link to comment

Smrsao sam 2 kile na moru, i to, rekao bih, na pravim mestima. Jos jedno 5 pa cu ponovo podsecati na coveka.Danas cu videti da li sam se raspao u snazi. Mada ne bi trebalo, jer sam 5-6 puta odradio sklekove i BW cucnjeve.

Link to comment

Pa... Nisam se raspao, ali se uobicajene tezine cine nesto tezim nego sto bi trebalo. Ispao sam iz gruva, sto bi se reklo. Bice OK za par dana.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...