Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Juce mi prica mladji burazer mog ortaka kako moram vise da vezbam da nabacim sixpack a on ima 160cm i kusur i 50 kila i nista narocite trbusnjake. Ej ja sam u ono vreme kao klinac imao trbusnjake i to kakve.Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Edited by Moća
Link to comment
Dobro majkumu kako teretana ne radi nedeljom?!
Ni moja isto. Kakva debilana. Ne postoji aktivnost koja više leži nedelji od vežbanja. Niti bolji dan za vežbanje od nedelje.
Link to comment

Ovamo skoro svaka radi i nedeljom, ova moja od 12 do 6. Samo sto ja nedeljom ne idem, sreda i nedelja su mi dani za odmor od vedzbanja.

Link to comment

Skoro dva kila za dve nedelje - pa jel uopste moguce gojiti se toliko brzo! I nije to do tipa hrane, kuci me ni mek ne ugoji, nego do toga sto se kod nas jede non fakin stop a plus sam ja resila da nadoknadim sve domace grickalice sto sam propustilaza ove 4 godine.Edit: preracunala, moguce je. To je oko 1000kcal viska dnevno a ja to ladno postizavam dok sam ovde.

Edited by estel
Link to comment

Vezao 5 meseci u kontinuitetu, posle one duze pauze. Otkako sam poceo da vezbam 30-45 minuta, jednu grupu misica po treningu, sa manje price a vise vezbanja, poceo sam i da napredujem bolje nego pre. Bendzo se vratio na 80x8 (mada tu nikad necu biti 1 Miralem, realno), mrtvo radim serije sa 140kg, a cucanj sa 120-130, kako kad. I zgibova opet mogu 8, kad ih radim kao prvu vezbu, a posle pauze nisam mogao nijedan. Ostalo je manje vise standardno, kesa sam.

Link to comment
Skoro dva kila za dve nedelje - pa jel uopste moguce gojiti se toliko brzo! I nije to do tipa hrane, kuci me ni mek ne ugoji, nego do toga sto se kod nas jede non fakin stop a plus sam ja resila da nadoknadim sve domace grickalice sto sam propustilaza ove 4 godine.Edit: preracunala, moguce je. To je oko 1000kcal viska dnevno a ja to ladno postizavam dok sam ovde.
postizavas ti i vise, to ti kazem iz licnog iskustva. evo samo 1 velika kesa smokija ti je oko 700kcal, a burek & pogacice za dorucak i 10 sa lukom posle 2000h necu ni da spominjem.
Vezao 5 meseci u kontinuitetu, posle one duze pauze. Otkako sam poceo da vezbam 30-45 minuta, jednu grupu misica po treningu, sa manje price a vise vezbanja, poceo sam i da napredujem bolje nego pre. Bendzo se vratio na 80x8 (mada tu nikad necu biti 1 Miralem, realno), mrtvo radim serije sa 140kg, a cucanj sa 120-130, kako kad. I zgibova opet mogu 8, kad ih radim kao prvu vezbu, a posle pauze nisam mogao nijedan. Ostalo je manje vise standardno, kesa sam.
koliko mozes zgibova?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...