Jump to content

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Cucanj rade u drugoj sali sa obicnom sipkom i sa nekim nenamenskim postoljem. Milogled je u pravu, za nesto vise od pola godine koliko vezbam u cfc nisam video rekreativca koji vezba cucanj.Ne znam zasto je jeftinije za zene, mozda zato sto su svi instruktori muskarci :) . Inace je ovde otprilike odnos muskaraca i zena pola-pola (pricam za prepodnevne termine).
Sta je obicna sipka, tj koliko je teska? Ustvari, mozda odem danas popodne pa cu videti sama. Ne trazim ja nikakav luksuz, ni priblizno, nego da ima te osnovne stvari. Ovako ispada da je nasa dnevna soba kompletnija od tog citifitnesa kad su free weights u piganju :). Mislim, i mi koristimo jednu olimpijsku sipku za bench, dl i squat :D.
Link to comment
mislim da je 10kg. pored ove olimpijske imaju i dve od 15kg koje stoje na rekovima za kosi benc i potiske.
Pa nista, dobicu confidence boost kad nakacim po 15kg sa svake strane za moj box squat, umesto po 10, kao sa normalnom sipkom :D.Zasto li sam ja ocekivala da je u Beogradu lakse naci te 'raspadnute', prave hardcore teretane od fenserica...Imam u glavi da je bila i neka teretana u Jerkovicu dok sam zivela tamo, pogledacu okolo, posto bi mi to bilo najblize.
Link to comment

Pa imate u Beogradu onaj Slavko gym ili kako vec, cudi me da ne znate za to. Hardkor old skul teretana, grafiti po zidovima, stare sprave, mnogo dizaca tegova i pauerliftera vezba tamo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...