Jump to content

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Uspela sam da uradim bench 3x5@30kg. Pre zezanja sa ramenom max mi je bio 3x3@30kg, tako da sam sad happy.Ali deadlift mi se zakucao na 80kg i ni makac :(.

Link to comment

Dajte preporuke za teretanu u beogradu (negde gde za casual visit ne naplacuju bubreg, kao u australiji, i gde imaju dobar free weights deo).

Link to comment

Tebi će svaka teretana u Srbiji biti jeftina. U stvari neam pojma koje su cene po BG-u al se nadam da nije 50 e mesečno.

Edited by Moća
Link to comment

Meni se ova svidja (bilo je vec ovde diskusije):http://cityfitness.rs/Verovatno ces biti zapanjena cenama (pricam za ovu teretanu), pretpostavljam da je ovde mesec dana neogranicenog vezbanja reda velicine kao jedan trening u Astraliji. S druge strane nemoj da ocekujes bilo sta sto lici na luksuz.Korisnici su uglavnom aktivni sportisti i studenti. Mislim da sam ja najstariji muskarac koji je krocio u teretanu. Mozda neki majstor...Na zalost (za tebe) nema posebnu olimpijsku sipku za mrtvo dizanje, mora da se pozajmljuje ona sa benca. To u prepodnevnim satima nije problem, retko ima guzve, uglavnom su vodjeni treninzi (i sportisti i rekreativci) a instruktori nesto ne forsiraju vezbe sa dvorucnim tegovima. Ne znam kako je popodne, ali kad sam se uclanjivao jedan od instruktora mi je rekao da ume da bude guzva.

Link to comment

Imaju jednu sipku od 20kg koja ide i za bench i za deadlift? Pa sta rade za squat?Edit: otprilike si pogodio za cenu, ali sto je jeftinije za zene? :D

Edited by estel
Link to comment
Jos kad bi u srpskim teretanama iko radio cucanj i deadlift, odnosno bilo sta osim benca i bicepsa
Da preformulisem pitanje: jel postoji u BG neki cumez gde se nekoliko entuzijasta skuplja da radi ljudske vezbe (izvinjavam se na vezborasizmu)? U pozarevcu postoji 'klub dizaca tegova' koji je u stvari jedna kuca gde je neko ubacio tegove, sipke i racks iz doba kad je Arni bio mali, ali zavrsava posao, bila juce (naplacuju 100din po treningu). Jedino nemaju bench rack sa sirokim hvatom nego nesto cudno, usko.
Link to comment
Imaju jednu sipku od 20kg koja ide i za bench i za deadlift? Pa sta rade za squat?Edit: otprilike si pogodio za cenu, ali sto je jeftinije za zene? :D
Cucanj rade u drugoj sali sa obicnom sipkom i sa nekim nenamenskim postoljem. Milogled je u pravu, za nesto vise od pola godine koliko vezbam u cfc nisam video rekreativca koji vezba cucanj.Ne znam zasto je jeftinije za zene, mozda zato sto su svi instruktori muskarci :) . Inace je ovde otprilike odnos muskaraca i zena pola-pola (pricam za prepodnevne termine).
Link to comment
Jos kad bi u srpskim teretanama iko radio cucanj i deadlift, odnosno bilo sta osim benca i bicepsa
istinaza tri nedelje povratak u salu :)
Link to comment
Da preformulisem pitanje: jel postoji u BG neki cumez gde se nekoliko entuzijasta skuplja da radi ljudske vezbe (izvinjavam se na vezborasizmu)? U pozarevcu postoji 'klub dizaca tegova' koji je u stvari jedna kuca gde je neko ubacio tegove, sipke i racks iz doba kad je Arni bio mali, ali zavrsava posao, bila juce (naplacuju 100din po treningu). Jedino nemaju bench rack sa sirokim hvatom nego nesto cudno, usko.
Ja kad bih znao za takav cumez, mozda i ne bih vjezbao u svojoj dnevnoj sobi :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...