Jump to content

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Pa, sekiraš se bez razloga. Baš je dobro ovako, imaš sve benefite od vežbanja, bez ikakvog gubitka ženstvenosti. Hoćeš ovo? ;)zhou_lulu_wins_women_s_75kg_weightlifting_olympic_title.jpg
ne staj mi na muku - da imam zdravlje, predispozicije i godine da dignem koliko i ona, uzela bih i izgled odmah, pez pitanja :) (meni se place kad vidim one patike za weightlifting treninge sto mi stoje u ormaru). jebes zenstvenost, ovo je jedna snaga (i umece) do koje malo ko moze da stigne. ovako, jedino mi ostaje da se fokusiram na ono sto imam i eventualno mogu da poboljsam (zenstvenost), i da se pitam a sta bi bilo da su mi zdrava kolena, da su mi zdravi misici itd..
Link to comment
Pa, sekiraš se bez razloga. Baš je dobro ovako, imaš sve benefite od vežbanja, bez ikakvog gubitka ženstvenosti. Hoćeš ovo? ;)zhou_lulu_wins_women_s_75kg_weightlifting_olympic_title.jpg
ako nista drugo, ima fiskulturnu salu i ne mora da se slika u kenjari. Edited by Miralem
Link to comment
umalo da zaboravim - casper je duzan sliku od ove godine :P
Uf bice, ali jos traje ova godina, polako. :DA sto se tice nogu, ne mislim da moras da gladujes, mada tebi dosta pravi problem sa kolenima, vec nabacivanje misicne mase na nogama. Za to su dobri i roleri, ne samo cucanj i ostale vezbe sa tegovima.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...