Jump to content

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

sta dupe i noge, hocu ruke, ali one nikako ne napreduju...
Pa meni se ne cini da su ti potrebne vece ruke, ali mi se cini da bi mogle noge malo jos da se izdefinisu, al i ovako je sve super.
Link to comment
Pa meni se ne cini da su ti potrebne vece ruke, ali mi se cini da bi mogle noge malo jos da se izdefinisu,
Što kaže forumska manguparija, ja tu ništa ne bih dirao. (Ne mislim bukvalno).
Link to comment
Pa meni se ne cini da su ti potrebne vece ruke, ali mi se cini da bi mogle noge malo jos da se izdefinisu, al i ovako je sve super.
pa ne vece ruke, vec izdefinisanije. ali za to mi treba vise misica na rukama nego sto imam sada.eh, za definiciju nogu i dupeta treba da se gladuje, a to ne volim da radim :(. meni je takav pattern mrsavljenja - prvo ode sve sa gornjeg dela (grudi, rebra, stomak) pa tek onda krene da se topi to oko kukova. mislim, kad bih postigla tu definiciju, mogla bih odmah na INBA bikini comps :D. pricale su mi dve poznanice kakvo je to iskustvo, ne bih ga ponavljala.inace je na onoj slici od prosle godine bf% negde oko 28-29. ne znam za sada, ali kad uporedim sa slikom iz 2005 kada sam imala otprilike isto kila kao sada, ako ne i manje, rekla bih da mi je bf% sada manji nego onda. lepo se vidi da sam ja celog zivota bila jedan skinny fat (da oproste sveti oci ovog topika pominjanje jedne takve banalnosti). tj, sve se svede na dizanje tegova, ne na kilazu :P:

VidovaGora_zps3e3658e5.jpga tacno se vidi veci fb% - vece grudi :lolol:a ruke su mi sada iste kao onda big-tears_zps7cef7486.gif

bravo!on bold - blago tebi estel, meni ruke postaju tajsonovske iako nista ne dizem, totalna enigma!
to nije fer :(.
Link to comment
a ruke su mi sada iste kao onda big-tears_zps7cef7486.gif
Pa, sekiraš se bez razloga. Baš je dobro ovako, imaš sve benefite od vežbanja, bez ikakvog gubitka ženstvenosti. Hoćeš ovo? ;)zhou_lulu_wins_women_s_75kg_weightlifting_olympic_title.jpg
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...