Jump to content

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Progress pics! (ili "da ovekovecim dok se ne nazderem u Srbiji" :D ).Weight lifting rocks! (i pored cinjenice da cu ja misice na rukama imati kad za to izmisle gensku terapiju :( )

12-13_zps784578f4.jpg

disclaimer: ja bih najradije imala telo kao ona voditeljka pinka sto ste je proterali sa fejsbuka, ali kad priroda vec to nije dala onda moze i ovaj fit look.

bravo!on bold - blago tebi estel, meni ruke postaju tajsonovske iako nista ne dizem, totalna enigma!
Link to comment
zasto je na prvoj slici poklopac od solje podignut, a na trecoj spusten?
razmisljala sam da li da stavim disclaimer 'za Miralema: ' u post odmah ili da te sacekam da to pitas :lolol:zato sto sam u pola session-a ukapirala da, ako vec ne mogu da se slikam van kupatila, bar mogu da spustim poklopac :D Edited by estel
Link to comment
razmisljala sam da li da stavim disclaimer 'za Miralema: ' u post odmah ili da te sacekam da to pitas :lolol:zato sto sam u pola session-a ukapirala da, ako vec ne mogu da se slikam van kupatila, bar mogu da spustim poklopac :D
De, de, jel toliki problem priznati da ti je u sred sesije palo na pamet da se olaksas e da bi izgledala vitkija?
Link to comment
i cim mi je palo na pamet da se olaksam, odmah sam se setila Miralema...
Moram da ispričam nešto.Bio Miralem davno kod mene u poseti i možda dva dana pre nego što će on da stigne, ja oborila onu keramičku činiju u kojoj stoji četka od klonje i to je stajalo tako okrnjeno.Drugi dan nakon što je došao, ja otišla na faks i vraćam se, a Miralem da mi pokaže iznenadjenje vadi novu četku za šolju sa njenom kutijicom. Ja se prosula od smeha na patos, jer realno kad god čistim šolju setim se Miralema. :D
Link to comment
i cim mi je palo na pamet da se olaksam, odmah sam se setila Miralema...
meni to radi obratno, cim se setim mirlerema, odma idem da se olaksam
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...