Jump to content

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

digao 9x100kg, bez pomoci, a i deseti bi da me nije zabolelo rame. miloglede, sledece nedelje sam jaci od tebe!
A ko je jaci na potisku s bucicama? :fantom:
Link to comment
digao 9x100kg, bez pomoci, a i deseti bi da me nije zabolelo rame. miloglede, sledece nedelje sam jaci od tebe!
steta sto nikako da neko posvedoci o tolikoj sili
Link to comment

ko voli svog fizioterapeuta najvise na svetu :wub: ? ja, ja! - ponovo mogu da radim bench, nakon vise od tri meseca (poslednji put nisam mogla ni teg od 7kg da dignem levom rukom). pre tri dana odradila kao probu 25kg, danas 27.5 - rame malkice, malkice zeza kod ove vece tezine sa vise ponavljanja ali balansiram sa vezbama za ledja i obecavam da cu se truditi da budem discplinovana i ne preteram.

Link to comment

Aj sto se puca hemijom, nego sto strogo vodi racuna sta jede pre i posle treninga, da li proteini idu sa ugljenim hidratima, koliko je vremena proslo i slicno. Kao da je, ne daj boze, kakav maneken ili tako neki gej.

Link to comment
opa napreduje se, nije lose :)
da, ja sad kad radim onu vezbu gde tesku sipku iz predela kuka rukama u sirini kuka dizem do brade (ovi sto se razumeju znaju kako se eksersajz zove) i pratim se u ogledalu, kad vidim pojedinacno svaki taj izvajani napeti misic, da ne znam da sam to ja i da ne znam da sam ziva, sama za sebe bih mislila da izgledam ko reklamni plakat za "bodiz".
Link to comment

Progress pics! (ili "da ovekovecim dok se ne nazderem u Srbiji" :D ).Weight lifting rocks! (i pored cinjenice da cu ja misice na rukama imati kad za to izmisle gensku terapiju :( )

12-13_zps784578f4.jpg

disclaimer: ja bih najradije imala telo kao ona voditeljka pinka sto ste je proterali sa fejsbuka, ali kad priroda vec to nije dala onda moze i ovaj fit look.

Link to comment

sta da napisem :blink:vidi se napredaki koliko znam preko dana se tamo ne ide na plazu bez dugih rukava

Edited by fragand
Link to comment

milogled rains on my parade :cry:i da, razlika u kilazi izmedju sad i onda je mozda 2, max 3 kg. jedan body recomposition, sto bi rekli, zahvaljujuci deadliftu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...