Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Evo jednog filmica koji su uradili momci iz Kragujevca2 ortaka mi treniraju ovdehttp://www.youtube.com/watch?v=uqChROMgHHE&feature=youtu.be

Link to comment

Ovi koje ja znam nisu gimnasticari... trenirali su kosarku kratko dok su bili kadetski uzrast.Kasnije su poceli da se bave street workoutom

Edited by Have_Fun
Link to comment

Opet imamo sampiona drzave u ovoj teretani gde idem trenutno. Covek do prosle godine bio pauerlifterski gradjen, ~140 kila na 180 i kusur cm, a onda poceo da se reze, izasao na takmicenje sa 89 i pobedio u svojoj kategoriji.

Link to comment

moracu izgleda da predjem na ovo, na neko vreme:http://www.youtube.com/watch?v=SqoJ9jNjM8Etaman kolena pocela da deluju bolje nego obicno (npr skoro pa me ne bole kad koristim stepenice) kad se javio quad tendonitis u desnom kolenu (ali je zanimljivo da se to koleno, sto se mojih uobicajenih problema tice, oporavlja brze od levog. valjda sam preforsirala tetive deadliftom i ovim rehabilitacionim vezbama). ako ne radim dl OK je, ali juce dizala ponovo nakon pauze i sad opet zeza.Fizio predlaze da radim ovaj stiff legs dl (sa rack, ne sa zemlje) neko vreme, ako vec moram nesto. Pretpostavljam da bi to trebalo sa manjim tezinama od obicnog? ili ne?

Link to comment
Pretpostavljam da bi to trebalo sa manjim tezinama od obicnog? ili ne?
manjim. mnogo manjim <_<uradila 8x40 i 8x50 i dobila grceve u oba hamstringa
Link to comment

he hein situ :Dsalim se ja, ali i mene kolena cekaju tu negde iza coskaizdaju me povremeno uzbrdo i nizbrdo, no ne istovremeno, pa se nisam skljokaosamo cekam kad ce neko da me izda, 'nako, skrozk'o kineska smrtna kazna :)

Link to comment

to je to takmicenjenema medalja, no nije losepa i nisu mi losi ucitelji :)no kolje me jedan deadline, pa sledi minimalni nivo svih vanrednih aktivnosti

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...