Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

@milogled jok, obican.
Mislis, nathvat obema sakama? Pa moras preci na mesoviti, on je mnogo jaci.Inace, 3x4@70 za zenu od 60 kg je gotovo nestvarno :Hail:
Link to comment
Estel, ne slusaj ih. Od ovih guma ce ti donekle ojacati stisak, ali ce ti sake izgledati kao da si trideset godina radila u rudniku.
pa cek care, a kako da uskladi jak stisak za tegove i prste pijanistkinje.uostalom, preterujes, da vidis moje prelepe sake znao bi koliko si u krivu.
Link to comment
uostalom, preterujes, da vidis moje prelepe sake znao bi koliko si u krivu.
Pa tvoje sake su prelepe zato sto desetljecima nisi uzeo u ruke nista teze od... znas vec cega. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
Mislis, nathvat obema sakama? Pa moras preci na mesoviti, on je mnogo jaci.
pa da taj nahvat, kako li se vec zove, ono, normalno :Dajd' probacu sledeci put. jel' ima neka zakonitost koja ruka ide kako? (dominantna vs. manje dominantna)
Inace, 3x4@70 za zenu od 60 kg je gotovo nestvarno :Hail:
tebi je jasno da je to 70kg sa sve sipkom? :) (ono, nakacene one dve ploce od po 25kg na sipku od 20 - 22,5 kg) Edited by estel
Link to comment
pa da taj nahvat, kako li se vec zove, ono, normalno :Dajd' probacu sledeci put. jel' ima neka zakonitost koja ruka ide kako? (dominantna vs. manje dominantna)
Meni slabija ruka (leva) ide u pothvat a jaca u nathvat. Mada je kod mene to slabija-jaca krajnje relativno, jer ja na primer flasu kokakole otvaram levom rukom, iako sam desnjak. Inace, koiko znam, vecina ljudi koristi jacu saku za pothvat.
tebi je jasno da je to 70kg sa sve sipkom? :) (ono, nakacena one dve ploce od po 25kg na sipku od 20 - 22,5 kg)
Jasno mi je. Ilustracije radi, imam drugara, zna ga i ovaj debeli odozgore, koji moze da izbaci 100 iz benca, a iz cucnja dize 70x4. Pa ti vidi sta znaci tvojih 70 kg for reps sa nathvatom na mrtvom dizanju. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
ma nece ti nista biti sakama, slobodno uzmi onu roze gumu, ta i jeste za cure.
Pricas to zeni koja radi serije mrtvog dizanja sa 70kg, sto znaci da vec sad ima fantasticno snazne sake.
Link to comment

Samo da se pohvalim da sam u prethodnih 9 meseci skinuo ciglo 20 kila, i tako nadahnem buduće generacije koje mrzi da pokrenu bulju, a pate jer su svesni da propadaju.Nije bilo lako naterati se i ispadati smešan u teretani u početku, ali vredelo je. Sada mi teretana dođe kao rutina i navika, a ne neko naročito cimanje. A sve to bez neke posebne dijete, a da sam tu bio disciplinovaniji skinuo bih i više.Dakle, može se.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...