Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Estelskinja
:huh:Indy, jel' si ti bese u prizemlju? :) zgodni fizioterapeut ne da nista iznad glave, nista sto napada rotator cuff i slicno, ali ako prepolovis masinu na dva dela i nakacis na sipku ja ti mozda mogu pomoci :D. (malo lol)
Link to comment

a sta radite kad vam popusta grip, tj. kako se grip ojacava? ja ne mogu da izguram 5 ponavljanja sa 70kg. mogu 3x4, a u poslednjoj seriji danas probala peto i prvi put mi se desilo da grip potpuno izda (caspere, urekao si me :) ).

Link to comment

rukavice tu ne rade nista (ako ista, mogu samo da smetaju), kredu ne daju u ovoj teretani, sto je potpuno bezveze. bas smo pricali drug i ja skoro, kao univerzitetska teretana, je li, trebalo bi da podsticu taj atletski duh, a ne da se utrkuju sa fenserica komercijalom (kreda pravi mess, jelte). ali ne bi mi ovde kreda uopste pomogla, kad ti se prsti samo otvore kad probas da povuces...straps su jedno resenje, ali onda bas i ne vezbas grip...

Edited by estel
Link to comment
a sta radite kad vam popusta grip, tj. kako se grip ojacava?ja ne mogu da izguram 5 ponavljanja sa 70kg. mogu 3x4, a u poslednjoj seriji danas probala peto i prvi put mi se desilo da grip potpuno izda (caspere, urekao si me :) ).
Koji hvat koristis? Mesoviti?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...