Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Počinjem da vežbam sledeće nedelje posle duge pauze i baš se radujem. Zacrtala sam sebi da ću da skinem 3kg do početka juna. Ako ne uspem, to će sigurno biti zato što ne idem kod onih gospođa sa Dama od stila - da se rekonektujem i posledično smršam.

Link to comment

Jer znate da Sejlormenskinja moze da deadliftuje bucicu od 32 kg jednom rukom? (doduse, samo desnom :naughty:)

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

pa to ti je lek za sve :D - za migrene, za neuralgije, za epilepsiju, a od skora i za weight loss (samo sto kao side effect ima memory problems, ne znas da l' si dos'o il' si pos'o). meni ga doc dao za glavobolje (neuralgija), ja smrsala skoro 4kg za mesec ipo i uz sav trud ne mogu da jedem normalno, ne vredi uvek sam sita, dva manja do medium obroka dnevno max.

Link to comment

yehey, dizem 70kg za deadlift reps (fali mi neki smajli koji igra :D). deadlift je jedina pristojna vezba koju mogu da radim sada, sve ostalo zabranili fizioterapeut i boles, ali nadam se da ce ovaj fizio pomoci da za par meseci mogu da se vratim na bench, makar i sa malim tezinama.

Link to comment

Svaka cast, nemas problema sa hvatom? To je sjajna tezina, ja sam ranije imao problem da imam snage za vise ponavljanja ali da mi popusta hvat, tako da sam morao da prekidam vezbu pre nego sto bi to ledja zahtevala.

Link to comment

Kod 3 ponavljanja nikad nemam problem s hvatom. Kod 5 mi popusta hvat (ali nikad nije popustio) i na mnogo manjim tezinama. Ja to sad tumacim brzim muscle exhaustion kod kontrakcije usled fibromialgije (ima nekih studija). A mozda mi samo ne valja hvat :)

Link to comment

Ja se na cucnju i mrtvom dizanju vratio na 120 u serijama, a bench ostao na 70 :thumbup: Mada ga i ne radim cesto, uglavnom potisak bucicama (od 32kg, nema tezih),

Link to comment
Ja se na cucnju i mrtvom dizanju vratio na 120 u serijama, a bench ostao na 70 :thumbup: Mada ga i ne radim cesto, uglavnom potisak bucicama (od 32kg, nema tezih),
kod mene u gymu imaju neke dzinovske na koje je napadala prasina, tacno vidis da ih niko ne dira :D
Link to comment

Gde ste snagatori da mi pomognete oko selidbe. Ja moram sam ves masinu od 100 kila da nosim, gde da se prijavim po medalju? (I za operaciju kile).

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...