Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

jbt, taman se ustalim oko 100kg i onda otputujem negde pa ne vezbam il se razbolim. evo opet digo jedva 6x100kg. a ti se gli samo zajebavaj, ne gine ti ulazak u nas mali dzentlmenski klub. u kom jes da dizemo male tezine, ali smo zato debeli. koj ce ti cokoladno?

Link to comment

Ma ja sam to sve i jos svasta nesto lose jeo i pre, ali sam tad trosio mnogo kalorija a sad sam skoro pa penzioner i odma' se zamastio. Krecem uskoro na trcanje i usput cu da radim vijacu, bice sigurno rezultata.

Link to comment

svi smo mi nekad zdrali svasta, moglo se. al bih ti sada preporucio da pazis- ako jednom nabacis 15-20 kila viska, ostatak zivota ces da se jebavas skidajuci to. bezuspesno. evo ja se zlopatio danas sa trcanjem i nordijskim skijanjem 45 minuta, i potrosio mizernih 600kcal. sto je otprilike kasika majoneza i casa cokoladnog, pa ti vidi. 1 jebena kriska leba ima 100kcal.

Link to comment

i na geja :cry:ma ja to samo filozofiram, u praksi pazim sta jedem 2 dana, pa treci uzmem pojedem 200 grama cokolade i 3 kroasana i svinjsku glavu i 5 piva. uglavnom, fora je da ne nabacis tezinu odjednom, ko ja kad sam ostavio pusenje. posle je zajebano.

Link to comment

nakjuče odradio 500 trbušnjaka, vec tri dana ne mogu lepo da legnem i ustanem nego se uvijam kao neka baba, juce sam morao da se bacam na benc klupu i ustajem na trzanje :isuse: :D

Edited by spina
Link to comment

kojom 'brzinom' moze da se ocekuje napredovanje deadlifta kad jednom krenes da radis reps sa recimo BW+10%? (ja sad dizem npr. 65kgx5 a na nekih sam 60kg ili manje, ne namerno nego zbogradi side effect-a ovog glupavog topamax-a koji mi je neurolog dao za occ. neuralgiju; pa nemam glavobolje ali nemam ni apetit) uhvtaila sam neku foru da ako nesto mogu da dizem 3x5 onda povecam tezinu i smanjim reps na 3x3 dok ponovo nisam u stanju da radim 3x5, sto mi je znak da opet mogu da povecam tezinu (mozda?). max ne smem da pokusavam, baci me u krevet na dva dana. pa me interesuje kako obicno ide ta kriva napredovanja izmedju 1BW i 2BW, koliko se tu obicno nabacuje mesecno (tromesecno?) - znam da je sve individualno + zavisi od treninga, ali eto, iz licnog iskustva?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...