Jump to content

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Kolko treba da prođe između ždranja i vežbanja? Najela sam se malopre kao prase, a mislila sam da idem u 20h na dosta intenzivan kardio. Hoću baciti peglu ako odem?Ako neko misli da samo tražim opravdanje da ne odem jer me mrzi, da.
2 cuke.
Link to comment

treba mi zamjena za lezeci nozni pregib. masina u teretani u kojoj sam sad je idiotska i ne mogu da ga radim, tj nema efekta.cucanj i mrtvo dizanje se podrazumijevaju, to vec radim, ali bih jos nesto

Edited by morgana
Link to comment

Uplatih danas clanarinu na pola godine, ne zato sto mi se ide (cak naprotiv, smoren sam brutalno) nego da bih se otrg'o od kladjenja jer cu puci s mozgom ako ovako nastavim. Elem, otisao u pola 6, u najgorem terminu, i imao sam sta da vidim - puno na oba nivoa, muskarci svi u treningu a klinke i matorke isto napucane, zlo i naopako. Uhvatila me tuga sto sam dozvolio sebi da ovako propadnem.

Link to comment
treba mi zamjena za lezeci nozni pregib. masina u teretani u kojoj sam sad je idiotska i ne mogu da ga radim, tj nema efekta.cucanj i mrtvo dizanje se podrazumijevaju, to vec radim, ali bih jos nesto
ako je vežba za zadnj ložu onda ono postolje za leđne radni posao. gađa donja leđa i zadnju ložulower-back-exercises-hyperextensions-back-extensions.gif
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...