Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Zavisi za sta ti treba, u blizini imas 2 :Forest ( http://www.forestfitness.org.rs/ ) je u Takovskoj, na cosku sa Vojvode Dobrnjca, maltene. Dobra je teretana skroz.Ja sam pre isao u City gym u Karnegijevoj : http://www.cityfitness.rs/onama.html. Jeste cumez, ali su imali smesno male cene ako se ode tamo pre podneva.
Kako City Fitness cumez, velika greska, gym je odlican, od sprava, trenera, cistoce pa i prostora iako je u suterenu, moram da priznam da sam se registrovao samo da to demantujem. Evo i link www.cityfitness.rs
Link to comment
Kako City Fitness cumez, velika greska, gym je odlican, od sprava, trenera, cistoce pa i prostora iako je u suterenu, moram da priznam da sam se registrovao samo da to demantujem. Evo i link www.cityfitness.rs
Dobro, de, ne zesti se, nisam mislio cumez u pravom smislu reci, vec vise da mozda nema bas dovoljno prostora i da je u suterenu.Ali za sprave, cistocu, trenere stvarno nema sta da se zameri.
Link to comment
  • 3 weeks later...

Koje vezbe su najbolje za smanjenje obima butine? Moram da smanjim obim posto redovno cepam farmerke zbog trenja izmedju butina. Sto je postalo jos izrazenije od kad sam isao u teretanu.

Link to comment

Uvij butine celofanom i vozi bicikl. Voznjom ti jacaju misici nogu, sto onda topi salo na njima, a celofan pomaze jer dize temperaturu u zeljenom regionu. Tako sam procitao na internet

Link to comment
Uvij butine celofanom i vozi bicikl. Voznjom ti jacaju misici nogu, sto onda topi salo na njima, a celofan pomaze jer dize temperaturu u zeljenom regionu. Tako sam procitao na internet
Celofan je smrt. Bolje nek vozi 20 minuta duze.
Link to comment
Problem mi je sto imam vrlo malo sala na nogama. Uvek sam imao jake noge.Sent from my cigla using Tapatalk
Onda nema druge nego da pustis da ti misici na nogama atrofiraju. Hodaj neko vreme na rukama i eto ti. Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...