Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Cek, cek, tvoj nik mi je nesto poznat... Jesi ti bese onaj sto je izgubio opkladu pa treba da plati veceru?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Čoveče, šta učine dve nedelje nevežbanja i ždranja. Dođe mi da sednem i plačem. Meni je inače taman da spojim sat vremena spininga i sat pilatesa. Juče posle spininga nisam mogla da dišem i nije bilo šanse da ostanem na pilatesu. Danas sam otišla samo na pilates i 50% nisam mogla da uradim do kraja. Neopisivo sam besna.

Link to comment

ja sam se posle tri meseca bez teretane ofucao, ramena i ledja su spala poprilicno, ruke i sise se drze, kada vidim neke slike s pocetka jula... :cry: :lolol:jos malo pa krecem opet jos jace :D

Link to comment

Pauza je mama. Otkako sam prestao sa teretanom, vratio sam se kladjenju i od tad spickao 3-4 plate, smrsao 7-8 kila, omlitavio i prestao sa svim fizickim aktivnostima. Uzivancija.

Link to comment
ja sam se posle tri meseca bez teretane ofucao, ramena i ledja su spala poprilicno, ruke i sise se drze, kada vidim neke slike s pocetka jula... :cry: :lolol:jos malo pa krecem opet jos jace :D
Jadnice. Sad sigurno dizes samo 130 iz benca i 200 iz deadlifta :(
Pauza je najgora, zato je i nepravim (ni dan), ako ne moram.
Eh sad, ni dan. Pa mora telo nekad i da se odmara.
Link to comment

Mislim da ne bih mogao ni 110 iz benca sada... takav neki osecaj imam. No dobro, dosao sam na oko 96-7 kila tezine preko leta i to je super, lako cu vratiti snagu posle mesec dana treninga.

Link to comment
Mislim da ne bih mogao ni 110 iz benca sada... takav neki osecaj imam. No dobro, dosao sam na oko 96-7 kila tezine preko leta i to je super, lako cu vratiti snagu posle mesec dana treninga.
opusteno, milogled ne sme ni da sanja o stotci. izbegao okladu.
Link to comment

Gnusna laz.Sta drugo i ocekivati od coveka koji izbegava da izmiri izgubljenu opkladu, pa jos prica o drugim opkladama?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...