Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Evo nesto sto ce razveseliti debelog Tonija: probao sam danas da podignem 80 kila na clean and press-u i mizerabilno sam propao.60 bukvalno nisam osetio, 70 je takodje islo prilicno lako i bio sam skoro siguran da cu uspeti i zeljenih 80. Medjutim, kurcina. Zakucao sam se vec negde u visini nosa. Mislim da znam i sta je tomu razlog - radim iskljucivo sa bucicama, kod kojih tih prvih 10-ak santimetara na potisku ne postoji, pa je logicno da sam slab u tom pocetnom delu pokreta. Drugi razlog je sto na cleanu imam tehniku luckog radnika, pa tu gubim previse snage. Ne postoji dzabe izreka "your press is only as strong as your clean". Ljudima koji znaju znanje clean sluzi da akumulira energiju i pripremi telo za press, dok meni sirovini samo oduzima preko potrebnu snagu i onda na potisku ne mogu da prdnem.Jebiga. Izlgeda da se na takvim vezbama ipak ne mogu podici iole ozbiljne tezine bez barem elementarne tehnike. Ako nista, ostaje zabelezen clean od 80 kg, sto, s obzirom da je izvuceno na cistu snagu, i nije tako ocajno.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

vracam se majci ubosnu <_<sta mi vrijedi sto je ova nova teretana bolja (iako manja i sa manje sprava) kad je cijelo popodne zauzeta i zatvorena sala u kojoj mogu da se istegnem, radim iskorak i u kojoj stoje bucice. retard od vlasnika nije postavio nijednu strunjacu u samoj teretani, sve su u toj dodatnoj prostoriji.

Edited by morgana
Link to comment
Evo nesto sto ce razveseliti debelog Tonija: probao sam danas da podignem 80 kila na clean and press-u i mizerabilno sam propao.60 bukvalno nisam osetio, 70 je takodje islo prilicno lako i bio sam skoro siguran da cu uspeti i zeljenih 80. Medjutim, kurcina. Zakucao sam se vec negde u visini nosa. Mislim da znam i sta je tomu razlog - radim iskljucivo sa bucicama, kod kojih tih prvih 10-ak santimetara na potisku ne postoji, pa je logicno da sam slab u tom pocetnom delu pokreta. Drugi razlog je sto na cleanu imam tehniku luckog radnika, pa tu gubim previse snage. Ne postoji dzabe izreka "your press is only as strong as your clean". Ljudima koji znaju znanje clean sluzi da akumulira energiju i pripremi telo za press, dok meni sirovini samo oduzima preko potrebnu snagu i onda na potisku ne mogu da prdnem.Jebiga. Izlgeda da se na takvim vezbama ipak ne mogu podici iole ozbiljne tezine bez barem elementarne tehnike. Ako nista, ostaje zabelezen clean od 80 kg, sto, s obzirom da je izvuceno na cistu snagu, i nije tako ocajno.
bold 1 - u delirijumu sam od srece :fantom:bold 2 - uzasno si slab uruke, prihvati to kao cinjenicu.
Link to comment
uzasno si slab uruke, prihvati to kao cinjenicu.
A ti si debeli gej.Ali znas sta je jos interesantnije? To sto ti nisi obican debeli gej, nego debeli gej koji ce platiti veceru jer je izgubio opkladu. Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Kako nije bilo posle ponoci, jebemu mater? Pa ti si dosao kod mene posle 10. Hoces da kazes da smo poceli da pricamo o sklekovima posle sat i pol?Sve i da nije bilo, da ne mislis mozda da je postojala sansa da smrsas 10 kila za pola sata?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...