Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Idem raditi svoj clean and press, a crnjac neka crkne sa svojim bodyweight trikovima <_<I sto ne obuce sorc, da mu vidimo noge <_<

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Sto? Malo ti je jedna oklada koju si izgubio? Stvarno mislis da sa svojih 260 kila sala mozes da uradis vise sklekova od mene, misicave sajle?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Imas u Lazarevicevoj (mala, slepa, ulica koja ide paralelno sa Bulevarom od Takvuda). Mala, jefitina, van udarnih termina skoro prazna. Pitanje samo da li ti odgovara jer nema bas neki izbor za kardio: par bicikli i elipticni trenazer. Ima i traka za trcanje koja se posebno naplacuje.

Link to comment

hvala obojci :)za sad me zanima samo teretana, za kardio još uvek imam biciklno uskoro mi to vise neće biti od koristi, kad krenu kiše i to, pa ako neko zna da neko dobro drži aerobik i ima fleksibilne termine, nek kaže ovde :)

Link to comment

Ravni potisak sa dve 32-ke - 27 ponavljanja.Zabavna mi je ideja masnoga Tonija da se natjecemo u sklekovima (ili bilo kojoj endurance vjezbi). :)

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Najvise zato sto na buckama nemam vise mesta za dodatne ploce od 5 kila, a ako stavim vece ploce, npr. od 10 kila, onda je to suvise kabasto i nezgodno za rukovanje. Udaraju mi podlaktice u tegove i slicno. Zato i hocu da si nabavim duze bucke (http://www.parapsihopatologija.com/forums/index.php?showtopic=6216&st=2265&do=findComment&comment=1884911), ali izgleda da u ovoj zabiti toga nema, pa cu morati da narucim od nekud.

Link to comment
Ravni potisak sa dve 32-ke - 27 ponavljanja.Zabavna mi je ideja masnoga Tonija da se natjecemo u sklekovima (ili bilo kojoj endurance vjezbi). :)
toliko zabavna da si se usrao i nisi smeo. imam samo 3 ziva svedoka. bolje se ne blamiraj.
Link to comment

Da, najbolje da cu da radim sklekove posle pola flase viskija.Uostalom, necu s tobom da ulazim ni u kakve aranzmane dok ne izmiris opkladu koju si vec izgubio.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

kolko sklekova radis kad si trijezan, miloblafe?ozbiljno pitam.mene bas jako bole zglobovi na ruci kad ih radim, a nemam one, kako se vec zovu, rucke za ormar za sklekove.

Edited by morgana
Link to comment

Neam pojma, nisam ih dugo radio. Mogao sam 50 i kusur dok sam se time ozbiljno bavio. Na pesnicama 40-ak. Ali pravilnih, sa spojenim nogama i da grudi dodirnu pod. Pitaj boga kako ovaj debeli nepravilno radi i misli da je zajeban :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...