Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Samo da izvestim da sam prisustvovala uzivo izvodjenju onih stoj-na-rukama-sklekova. Lik je radio u klubu, 3 seta po 3. uzme dva ona bloka sto idu ispod tegova kad radis pull, visoka nekih 20cm, pa onda stavi ruke blizu ivice, napravi stoj u vazduhu i radi ove 'sklekove' tako da mu glava propada izmedju blokova sve do poda. a ima i extra trbusnjake.

Link to comment

nije nizak ili mrsav, ako to pitas (dobro, nije ni visok). malcice visi od mene (tj malcice visi od 173.5) i bas dobro gradjen: misicav, taman ispod granice prenapumpanosti. (os jos neki detalj, posto sam ga izgleda super zapamtila :D)

Link to comment

Ma dovoljno je. Dakle, ne moze imati vise od 75-80 kg. Jebiga, nije isto ljudima tih dimenzija da rade takve stvari i nama od 100+ kila. Sto naravno ne umanjuje njihov uspeh, niti nas opravdava sto smo debele mesine.

Link to comment

Ja juce video klinca od nekih 40ak kila kako radi one zgibove sa totalnim vazdizanjem iznad sipke, ne samo do vrata nego kad se dize gornja polovina tela. Mada, jos cekam da vidim uzivo nekoga da to radi bez cimanja tj. samo cistom snagom ruku i cega jos vec. Od ovih par sto sam video, svi su se zestoko cimali.

Link to comment
Ja juce video klinca od nekih 40ak kila kako radi one zgibove sa totalnim vazdizanjem iznad sipke, ne samo do vrata nego kad se dize gornja polovina tela. Mada, jos cekam da vidim uzivo nekoga da to radi bez cimanja tj. samo cistom snagom ruku i cega jos vec. Od ovih par sto sam video, svi su se zestoko cimali.
Muscle up. Vidjam ja to i kod mene u kraju. Naravno, uvek se radi o likovima od maksimum 70 kila. Sto se tice cimanja, nisam siguran da to i moze da uradi bez koriscenja inercije. Deluje da moras da uhvatis zalet da bi uradio tu tranziciju iz zgiba u propadanje ili kako vec nazvati tu drugu fazu.
Link to comment

Pa mozda i ne moze bez cimanja, jebem li ga, mada sam ja istripovao da sigurno negde ima neko ko moze da izvuce samo na ruke... ali, kad malo razmislim, tesko, cak i za te od <70 kila.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...