Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Pitanje. Koje vežbe preporučujete sa onim federima?Ja radim razvlacenje iza glave i ono klasično pored grudi. I stanem na jednu ručku pa dižem sa šakom na gore kao kad se dižu tegovi i obrnuto šaka na valjda dižem iz ramena.Hoću malo da ojacam ruke i ramena zbog trčanja i da smanjim/ zategnem sise zbog lepe figure.Da i da radim sa opterecenjem sa kojim mogu da uradim 3-4 ili desetak ponavljanja?бај народни тапаталк 2

Link to comment

Jel to ono sto koristi doktor Lujo, iz Boljeg zivota? :D Kupi bre tegove, ko covek! :P Pada mi na pamet da za rame mozes da radis i ovostanding-shoulder-dumbbell-lateral-raise.gifJednu po jednu ruku

Edited by nbg4ever
Link to comment

kod mene se danas otvara nova teretana, a taman mi je juce istekla mjesecna clanarina u starojidem popodne da vidim kakva je, na osnovu prica imam visoka ocekivanja

Link to comment

Čini mi se da sam u poslednje vreme malo postala zavisna od kardio treninga, u smislu da se osećam grozno (čitaj: debelo i tromo) ako ne vežbam duže od tri dana. Da li sam ja sad fitnes frik? :unsure:

Link to comment
Uf, dobro je. Debeli ljudi su mi fetiš.
nek neko javi miloblafu!
Seljor ti se otvoreno nabacuje, a ti zbijas glupave sale. Nikad nista od tebe.
Link to comment

Danas 75 kila sa zemlje iznad glave. Seljacki nabacaj (bez ikakve tehnike) i striktan potisak, sa zakljucanim kolenima.Pre toga sam uradio 10 singlova sa 65, pa malo duza pauza, pa 1x70, pa opet pauza, pa tih 1x75. Rekao bih da imam jos par kila u rezervi i da bih odmoran mogao da izbacim 80. To naravno nije bog zna sta, ali ja nikad nisam bio jaci!Pre 16-17 godina, dok sam jos posecivao teretane, najvece mrcine, u poredjenju s kojima ja i sad izgledam kao nedonosce, su dizale 90, ali to je bio push press, sa guranjem nogama i koriscenjem inercije.Iskoristio bih priliku da podsetim debeloga Tonija da je svojevremeno tvrdio da nema sanse da ikada podignem 80.

Link to comment
Danas 75 kila sa zemlje iznad glave. Seljacki nabacaj (bez ikakve tehnike) i striktan potisak, sa zakljucanim kolenima.Pre toga sam uradio 10 singlova sa 65, pa malo duza pauza, pa 1x70, pa opet pauza, pa tih 1x75. Rekao bih da imam jos par kila u rezervi i da bih odmoran mogao da izbacim 80. To naravno nije bog zna sta, ali ja nikad nisam bio jaci!Pre 16-17 godina, dok sam jos posecivao teretane, najvece mrcine, u poredjenju s kojima ja i sad izgledam kao nedonosce, su dizale 90, ali to je bio push press, sa guranjem nogama i koriscenjem inercije.Iskoristio bih priliku da podsetim debeloga Tonija da je svojevremeno tvrdio da nema sanse da ikada podignem 80.
hesuse, na sta se ti lozis. jesmo nekidan govorili da to i nije big dil, posto bi, ako bi nekad uspeo da dignes dupe i uradis stoj na rukama, verovatno mogao uraditi neki takav sklek?
Link to comment

Drugojacije je to.Aj ti, kad si tako pametan i snazan, podigni 80 kila sa zemlje iznad glave, pa onda reci da li je big dil ili nije. Ti bre onomadne nisi mogao da vozdignes one moje bucice od 32 kg.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...