Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Pa mislim sa relativno malim, zato sto je to valjda ona varijanta gde se teg ne spusta na zemlju
dada, shvatam. evo kaze i gugao rumunsko se radi sa tezinama koje mogu da se povuku 8-12x, tako da nehotice radim kako treba :D Edited by morgana
Link to comment

mislim da mi hvat nije ni blizu otkazivanja. nemam predstavu koliko bih morala da probam da povucem pa da mi otkaze hvat.cini mi se da mi otkazu ledja i to gornji deo, pre nego noge (sto bi bilo i logicno jer mi je to ubedljivo najslabiji deo tela). osetim cim krenem da...zaokruzujem???...round my upper back, pa nakon toga vise ne radim, mada bih nogama u principu mogla da povucem jos dva, tri puta ali me plasi kad osetim da mi ledja nisu potpuno prava.

Link to comment
tjah, rumunjski sa 96 lagano, dok ne nabavim sundjere.ako se ukocim, pojescu milogledu oko :)
Pa ne, najbolje da ne mozes sa tim da radis mrtvo dizanje, a dizes to 12 puta iz benca, bez treninga. Genetika je nesto najnepravednije sto postoji <_<
Link to comment

preko puta genexa, tj. sa druge strane autoputa, ima super teretana, nova, i ima popust do 1. avgusta - 5500 za dvoje za 2 meseca .muz i ja uplatili, ima 5-6 traka za trcanje, 3 bajsa, nordijsko skijanje i steperi, muz kaze da su ostale sprave super... ja se u to ne razumem, posto samo kardio sprave koristim i zadovoljna sam. plus sto ispred svake trake ima tv pa brze prodje vreme. nema guzve jer su tek otvorili...koga zanima, nek mi posalje pp za tacnu adresu

Edited by gagilija
Link to comment

kenpo nije nesto narocito tezak. dobra strana mu je sto ne zahtijeva previse prostora, za razliku od insanity kardioa zbog koga bih morala da iselim ukucane i kucno pokustvo.al mnogo mi je dosadan onaj horton ili kako se vec zove, podsjeca me na phila iz modern family, a to nije kompliment. u idealnom svijetu u kome postoji interakcija sa televizorom, pridavila bih hortona i tako ostvarila dodatni trening snage i utrosila bonus kalorije.(no trening je dobar, neovisno o hortonovoj iritantnoj pojavi)

Edited by morgana
Link to comment

Ne pozivajte se vise na mene u vezi bildanja, ja sad cekam da se raspadnem do nove godine skroz pa cu onda opet krenuti da se malo povratim pre leta i da ne budem kao sisa mlitava na plazi. Domindzenja ozbiljnom vedzbanju.

Link to comment

Ne kaki, Glintaro, treba ti samo malo motivacije. Kad je debeli nepokretni Toni mogao da se natera da vezba, mozes i ti da se vratis u fazon. Ja da imam tvoju genetiku ne bih izlazio iz teretane.

Link to comment
Kad je debeli nepokretni Toni mogao da se natera da vezba, mozes i ti da se vratis u fazon.
budalastina. samo sam hteo da proverim da li sam i dalje jaci od estel, mogu mirno da spavam jos neko vreme :fantom:
Ja da imam tvoju genetiku ne bih izlazio iz teretane.
meni ti delujes kao naknadno deformisan.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...