Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ja sam resio da ubuduce bildam intelekt.
A ja sam pak od toga odavno odustao. Nemam predispozicije :( Edited by Milogled Bluff
Link to comment
:lol:Preziveh. Morgana, topla preporuka. Ovo je samo Core drill bio, sutra sledi ab ripper :D
Ab riper radiš na kraju svake vežbe. Znači core pa ab riper (to je 250+ trbušnjaka u deset vežbi od kojih je samo jedna baš izazovna a ostale ok, to radiš kao priključak a ne za poseban dan...i onako ti treba 5 min da odradiš), joga x pa ab riper...itd.
Link to comment

Tako su meni rekli... :)Probao sam i običan ab riper i taj x, ali nisam disciplinovan pa čim se prehladim ili mi je toplo ili ima nešto zanimljivo da se drugo radi ja preskočim jednu seriju, na 5-6 meseci...Čekaj...

These ab ripper x exercises make up one of the best abdominal workouts around. It focuses on core strength by using the movements of your hips and chest. The ab ripper x workout contains simple exercises which produce painful, yet rewarding results. Ab ripper x part 1 and ab ripper x part 2 should be done every other day, or as much as possible (don’t do it if your already in pain from the day before.)Number of Reps Per Exercise: 25Duration of Workout: Approximately 16 minutes.
Pa tako nekako.A ima više programa, zavisi od fokusa, ima sa dva vežbanja dnevno, ima bez joge, ima pretežno joga i kempo...sve zavisi. Pisalo je svašta u toj njihovoj knjižici.
Link to comment
cekaj, trbusnjaci svaki dan?sto, majkumu, jel nije to puno?
trbusnjake mozes da radis koliko god hoces. evo ja ih radim 5x nedeljno, a pre sam i po 100 dnevno. zato imam trbusne misice ko kamen... ispod sloja sala od 3 cm.
Link to comment

Amateru, moj osnovni tapacirung nije menjan još od černobila, pa sam na to gradio. Ima sigurno 10cm. Bojim se da istopim sve to, ima da postanem predmet za Dr.Hous-a ako te drevne naslage dođu na red.

Link to comment

mnjah, ja trbusnjake radim 3x nedjeljno, a ja sam mjera svih stvari angry.gifnesto mi precerano da ih radim svaki dan. zasto bih? mada, sad kad se nesto prisjetim, citala sam da se oporavljaju brze no ostali misici. bilo kako bilo, ostajem pri 3x nedjeljno, makar iz lijenosti. rezultati su mi sasvim ok za moje pojmove i ambicije.

Edited by morgana
Link to comment
Amateru, moj osnovni tapacirung nije menjan još od černobila, pa sam na to gradio. Ima sigurno 10cm. Bojim se da istopim sve to, ima da postanem predmet za Dr.Hous-a ako te drevne naslage dođu na red.
tako i treba- temeljno, nista na brzinu!
zasto bih?
e sad si mi sjebala koncepciju. pitam se zasto ih ja koj moj uopste radim, kad stomacina odoleva vec 2 godine.
Link to comment

Pa naravno. Najbolje da od trbusnjaka moze da se skine salo. Sad jos samo treba da nam bane Saraga i pocne da nas ubedjuje da su kese oko struka dobre za mrsavljenje.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Elem, sto se frekvencije tice, sve, pa i trbusnjaci, moze da se radi i 3 puta nedeljno i 5 puta i jedanput. Sve zavisi od toga kako se organizuje trening i kako se postave ostali parametri (volume i intensity).

Link to comment

Ja sam imao najbolje trbusnjake kad sam ih radio opusteno, 2-3 puta nedeljno po 2-3 vezbe u par serija, bez nekog posebnog cimanja. Naravno, uz to sam i trcao i igrao fudbal vise puta nedeljno :D

Link to comment
Ab riper radiš na kraju svake vežbe. Znači core pa ab riper (to je 250+ trbušnjaka u deset vežbi od kojih je samo jedna baš izazovna a ostale ok, to radiš kao priključak a ne za poseban dan...i onako ti treba 5 min da odradiš), joga x pa ab riper...itd.
Ab ripper ide posle vezbi snage, znaci tri puta nedeljno. Ima i na kraju yoge, yoga belly koji dodje jos zajebaniji od rippera.Ja inace samo to i radim, treba mnogo prostora i opreme da se radi celokupni program, a i realno me mrzi ali je do jaja koncept zato sto je raznovrsno i stalno ima nesto novo. Razmisljam se da pocnem i jogu i plyometrics.edit: uostalom, ne znam kako nisi primetio da Horton na kraju ab rippera kaze "you dont work other parts of the body every day, you shouldnt work abs every day". Edited by Joe D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...