Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Jebote, da mi je neko rekao da ce ovakva imbecilna pitanja postavljati covek koji vuce 200 kila sa zemlje, mislio bih da me jebe u ovo malo preostalog zdravog mozga...
Pa nisam se nikad bavio vedzbanjem van teretane, stvarno mi ne pada nista na pamet osim ovih nabrojanih. A imam i varijantu kao sto sam odradio prosle godine - da ne radim x meseci nista, propa'nem na ~85 kila opet, i onda se nateram da nekako opet krenem sa bildanjem. Mada je to ispalo jako traljavo, ubise me godine.
Link to comment

skini p90x i pogledaj sve treninge, dace ti dosta ideja sta sve moze da se radi za po kuci. ne moras uopste da se drzis p90x programa, samo proberi vezbe (npr. za noge ima onaj squat uza zid, pa one leg skating ili kako se vec zove, i slicno. a ako radis supermen-banana obavezno okaci video :D).

Link to comment

zli, ako krenes da se bavis nekim kvaziborilackim pilates kurac palac supermodernim vezbama, kunem ti se, doci cu u mitrovicu jedne noci i udavicu te jastukom.pa ti vidi.

Link to comment

i ja, i ja, taman da se krecemo u trojkama!jebote, sad treba da idem u teretanu, i kontam da ce mi biti problem da dignem 6x95kg. to mi je uspelo pre nekih mesec ipo, i od tada ne da ne napredujem nego izgleda atrofiram.sva sreca da sam dosta mladji od glija, moje vreme tek dolazi!

Link to comment

ma moze, ali... ionako se necete iskombinovati da to uradite dok ne dodjem. iako je, zapravo, meni bolje da to bude sto kasnije- sto si stariji, sve manje mozes da podignes... tegove, izmedju ostalog. a svaki se dan racuna.

Link to comment
ma moze, ali... ionako se necete iskombinovati da to uradite dok ne dodjem. iako je, zapravo, meni bolje da to bude sto kasnije- sto si stariji, sve manje mozes da podignes... tegove, izmedju ostalog. a svaki se dan racuna.
Samo ti spremi odgovarajucu novcanu svotu, a za mene ne brini.
Link to comment
ja danas popodne krecem sa modifikovanim p90x-2 programom. 6 nedelja core, abs, balance, stretching vezbi.
super! javi kako napredujes :)
Link to comment

Nemojte se ljutiti i moguce je da gresim, ali meni to lici na pretenciozni hajp. Kao i svi ostali revolucionarni sistemi i otkrivanje tople vode.

Link to comment

necu da se ljutim i moguce je i ja da gresim, ali mi deluje kao krvav rad. :)da s' razumemo, ima tu itekako ogavnog product placementa, recimo "totalno bi morao da kupim foam roller, jer je to najbolje stvar ikada izmisljena. samo $99!". Ali je sustina, zapravo, prilicno dobra i program je solidno osmisljen, kada mu skine masti i viska sa strane. Pun intended. Zato cu i da ga radim 6 nedelja, jer su prve dve nedelje uvezbavanje.

Link to comment

jeste hajp*, u smislu da su u pitanju sasvim konvencionalne vjezbe snage, malo iscasene da bi se prodale, sa dodatkom joge i tog nekakvog kenpoa. ja sam prilicno sigurna da u kvantitetu (12 komada treninga, jebote) i forsiranoj raznovrsnosti lezi poveci dio popularnosti p90x.ali sami osnovni treninzi su dobri, sklek, zgib, cucanj, trbusnjacic, sve vec vidjeno, eventualno malo razudjeno pa je svaka vjezba pretvorena u 3 podtipa, upakovano u formu koja ce da stimulise vjezbaca da radi kod kuce. mnogim ljudima je potreban spoljni podsticaj da vjezbaju kod kuce.edit, alfonse, jeste krvav rad. nema spora.*pod ovim ne mislim da su vjezbe lose, ko sto rekoh

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...