Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Dobro me nisi kvotovao iz proslog veka, jebem mu. 130 maksimalno, a sa 110 sam jednom cak uradio 3 ponavljanja sam, prosle godine u januaru ili februaru dok smo se malo lozili na bendz. Sad ne bi' mogao ni 100, nema trika.

Link to comment
da nije ovog topika ne bih ja znala nista o teretani da kazam na srpskom.
ja i dalje ne znam :blush:a ne znam iskreno rečeno baš ni na drugim jezicima, znam šta je za šta i onda ih zovem mojim imenima (tipa "leptir", pa ono što vučeš u obrnutom pravcu ja zovem "obrnuti leptir", a zvali smo ga i "ritpel" :lol:, itd)
Link to comment

Posto sam verovatno na duzi period batalio teretanu jer me opasno smorila cela ta prica, napisite mi sta sve mogu da radim ovako od kucnih i spoljnih vezaba. Sklekovi, zgibovi, propadanja... sta jos? Jel ima nesto za noge? :D

Link to comment

zligli, kazu ljudi da je ok program p90x. kombinuje vjezbe snage i kardio. ima ga na torentima. ja sam gledala kardioe u okviru njega, da radim dok ne predjem u novu i klimatizovanu teretanu, ali u okviru njih je dosta pliometrijskih elemenata, takoreci skakutanja i mlataranja, a to mi ne odgovara trenutno zbog osjetljivog koljena.ovako na prvi pogled rekla bih da je dio popularnosti p90x u tome sto obuhvata 12 razlicitih treninga, sto mozda djeluje bombasticno. al opet kazem ponavljam, kazu ljudi da je ok. bas nekovece drugar, momak tvojih performansi, prica da radi vec jedno vrijeme to kao kucni trening.doduse, ti su treninzi vjerovatno preslabi za tebe.heh, evo sad vidim, nekakav kenpo (isto u okviru p90x) je isto kardio trenig, kvazi-martial arts, djeluje da moze da podigne puls. mozda uzmem njega da mlataram narednih 20 dana, posto nisam u stanju da elipticno odtrenaziram u teretani u ovim vreemnskim uslovima.

Edited by morgana
Link to comment

Cuo sam ja za taj P90X ili kako vec ali je fazon sto me jako mrzi da se drzim bilo kakvih programa nego sam samo hteo da povremeno radim neke vezbe ovako za svoju dusu, bez mnogo striktnih pridrzavanja bilo cega.

glinticu, sta ti je? jesi bolestan?:o
Samo bolestan u glavu. Smorio sam se opako, pre mi je bilo mnogo lakse jer sam se bavio i raznim sportovima rekreativno (ne mogu vise zbog zgloba, evo vec tri i po godine) a teretana sama po sebi je 1 go kurac. Bio sam uradjen lepo sportski, dominirao svim plazama i ostalim kupalistima na kojima sam se pojavljivao u svojim roze gacama, imao i snage i kondicije... ali ne mogu vise, jebati ga. Imam punih 30 leta i vec sam matora drtina tako da cu da smanjim vedzbanje na minimum ali ne bih skroz da prekinem jer cu se onda raspasti posto jako slabo jedem (i kad vezbam, a pogotovo kad ne vezbam).Samo, mrzi me da radim i te kucne vezbe, do kurca :D Hemija je mama, lepo kazu ljudi.
Link to comment

@morgana: p90x kenpo definitivno podize puls (bar je meni radilo oba puta kad sam se dohvatila p90xa, dok mi program ne postane dosadan)

ali ne mogu vise, jebati ga. Imam punih 30 leta i vec sam matora drtina tako da cu da smanjim vedzbanje na minimum ...
qq, pa ja tek sa 30 pocela :D.sutra idem na prvi olympic weightlifting trening, bila juce do kluba i super je atmosfera a tri puta jeftinije nego da placam teretanu, cak i onu na faksu. doduse, ja sam za weightlifting gradjena koliko i nilska konjica za balet, ali nema veze. odusevilo me kad sam u petak u gymu pitala trenera da mi pokaze clean i kad sam posle pokusavala sama sa 20k-25kg prosto je neverovatno da 20-25kg deluje potpuno bez tezine kad se sve tehnicki uradi kako treba (sto je meni uspevalo tek jednom u deset pokusaja) a cim nesto zeznem u izvodjenju deluje potpuno drugacije.
Link to comment

Jebote, da mi je neko rekao da ce ovakva imbecilna pitanja postavljati covek koji vuce 200 kila sa zemlje, mislio bih da me jebe u ovo malo preostalog zdravog mozga...Estel - way to go ;) :Hail:

Link to comment
Jebote, da mi je neko rekao da ce ovakva imbecilna pitanja postavljati covek koji vuce 200 kila sa zemlje, mislio bih da me jebe u ovo malo preostalog zdravog mozga...
lozi te konju
Estel - way to go ;) :Hail:
+1i bas pitaj za pojas, bez zezanja.
Link to comment
Cuo sam ja za taj P90X ili kako vec ali je fazon sto me jako mrzi da se drzim bilo kakvih programa nego sam samo hteo da povremeno radim neke vezbe ovako za svoju dusu, bez mnogo striktnih pridrzavanja bilo cega.Samo bolestan u glavu. Smorio sam se opako, pre mi je bilo mnogo lakse jer sam se bavio i raznim sportovima rekreativno (ne mogu vise zbog zgloba, evo vec tri i po godine) a teretana sama po sebi je 1 go kurac. Bio sam uradjen lepo sportski, dominirao svim plazama i ostalim kupalistima na kojima sam se pojavljivao u svojim roze gacama, imao i snage i kondicije... ali ne mogu vise, jebati ga. Imam punih 30 leta i vec sam matora drtina tako da cu da smanjim vedzbanje na minimum ali ne bih skroz da prekinem jer cu se onda raspasti posto jako slabo jedem (i kad vezbam, a pogotovo kad ne vezbam).Samo, mrzi me da radim i te kucne vezbe, do kurca :D Hemija je mama, lepo kazu ljudi.
ejebote, zadnje vreme doslo!:cry:1z1fr47.jpg
Link to comment
@morgana: p90x kenpo definitivno podize puls (bar je meni radilo oba puta kad sam se dohvatila p90xa, dok mi program ne postane dosadan)
super, taman da pokrijem naredne 2-3 nedjelje njime, do prelaska u teretanu u kojoj nije tropska klima :)
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...