Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Otkud ja znam, pitaj powerliftere ili olimpijske dizace. Ono sto ja znam je da se na treningu u principu ne radi sa vise od 90% takmicarske tezine. Takodje znam da, recimo, prvak Moskve u benchu trenira bez shirta.
Kolko se secam i na takmicenjima olimpijski dizaci u izbacaju najcesce ne koriste pojas, a u trzaju ga uvek koriste.
Link to comment

sexisto. :fantom: da nije ovog topika ne bih ja znala nista o teretani da kazam na srpskom. sve sam naucila od milogleda - bucice, mrtvo dizanje...

Link to comment

nije lepo biti ljubomoran -_- (btw, ovo lep cu morati da ti verujem na rec posto ja samo znam onu sliku nad wc soljom. ali ako tako kazes...)

Link to comment

kako, ali pobogu kako sam uspela da previdim da mi je olympic weigthlifting club na 20min hoda od kuce! googlajuci trenere i klubove u protekla tri meseca sam bar tri puta naletela na njihov sajt i bila potpuno ubedjena da su na drugom kraju Melburna (pomesala ih s jednim drugim klubom). tek sad videh gde im je lokacija (stoji u dnu strane). skroluj, estel, skroluj! :isuse:

Link to comment
glog?pa ja sam vise opao u bencu negoli je on u zivotu dizao.
130 kila vazdig'o, 100x6, itede... A tu sam ubedljivo najslabiji, ostalo sabivam. Crkni.
Link to comment
Ala ste se raspisali a ja se raspadam bolestan <_< Prvo od nedelje 2 dana temperatura a onda od utorka neki "stomacni virus" - imao sam 90kg a sad da ga jebem ako nisam blizi 85 nego 90 :mellow: I kod mene je upravo obrnuto :D Max. izbacaj na benchu mi je prilicno skromnih 110kg (neki kazu da je sipka 15 pa mu ga to onda dodje 115 ali ne menja stvar), i 100x3. Potisak sa cela iliti "skullcrusher" nikad nisam radio sa vise od 40kg a jako retko idem i preko 35 x ~10 ponavljanja (doduse, sa ultramegagiga-striktnom formom), a military press tj. prednji rameni potisak radim serije sa max. 50kg. Sa druge strane, na cucnju sam do skoro mogao da uprem k'o zivot'nja, 150x6, i isto toliko na mrtvom dizanju. Uopste, svako dizanje necega sa zemlje mi ide mnogo jako jer mi je taj donji deo ledja bas, bas stabilan... Neki zesci bilderi ovamo ne rade sa tom kilazom, mada dosta njih i ne radi tu vezbu nego samo benchuju i rade bicepas :DAko mi sutra ukljuce ponovo adsl, okacicu par shabanskih slicica koje sam vec besio na neke nase fitnes i bb forume, iz vremena skoro pa top forme od proslog leta. Cenim da mi treba jos jedno 2 meseca da se vratim u tu formu, ali 2 meseca zesceg otpadanja. Ili mesec dana otpadanja uz proteine i kilu mesa dnevno <_<
:unsure:
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...