Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

jebemu, malocas odradio prvi put mrtvo posle 15 god, mozda i vise, sa tezinama smesnim milogledu, zliju i esteli, i osecam da mi se koci leva noga. zajebite, nije to vise za mene.

Link to comment

Uuu, a ja se sve ubi od tezina na mrtvom dizanju :lol: Blam me i da kazem sa koliko radim. Ali cepam po 2-3 serije od 20 ponavljanja, ili 10x10, pa mi to dodje kao kardio :fantom:A tebi je to sigurno do nerazgibanosti. Ne budi magare, doci ce to na svoje cim malo udjes u stos. Sta ocekujes posle 15 godina nerada, da budes u formi kao gimnasticar?

Link to comment
ma nije samo sad, no vec x-ti put posle slicnih vezbi, a nakon onog pada o kom sam ti pricao.a jebesga, ima jos vjezbi :fantom:
probaj s bengay terapijom :wicked: ozbiljno, meni ta krema pomogla kod istegnuca tetive iako sam joj davala nikakve sanse..pre toga razni konjski balzami,crvenizeleni, nistamozda je bio u pitanju samo dobar tajming bengeja al je nakon 2 nedelje prestao bol trajno
Link to comment
probaj s bengay terapijom :wicked:
zvuci kao stvar za mene!ma bemliga, kontam da je nesto jos onomad trajno zeznuto.a moguce i da decenije zdravog sedenja imaju nekog efekta.
Link to comment

Pa i mene je sve bolelo kad sam prvi put otkrio mrtvo dizanje, i boli me svaki put kad ga radim posle pauze. Mada, mene uvek boli donji deo ledja, ti erektori ili kako se vec zovu a ne nozni misici :D

Link to comment
zvuci kao stvar za mene!ma bemliga, kontam da je nesto jos onomad trajno zeznuto.a moguce i da decenije zdravog sedenja imaju nekog efekta.
ja bih ti kao prava streberka rekla idi kod lekara pa proveri da li je nesto zeznuto i koliko trajno. jbg, danas ti smeta kod deadlifta, za 20 godina moze da ti smeta kad ustajes sa stolice.
Link to comment

pominjao se bol u ledjima - jos jedna stvar koja me iznenadila i zbog koje sam raspolozena da se kunem u heavy lifting. ja imam probleme sa zglobovima od 15e godine, navodno nesto autoimuno ali ja vise nisam sigurna, pa me kolena bole non stop a u naletima kukovi, ramena i rucni zglobovi. medjutim od kako sam krenula sa dizanjem ti bolovi jednostavno ne postoje. kad sam napravila onu pauzu krenuli ponovo. a ledja su posebna prica, mene su ledja urnisala tokom godina razvlacenja nad benchom (onim u labu) i mikroskopima. kad bih morala da provdem nekoliko sati u mikroskopiranju dolazila bih kuci sa takvim bolovima u gornjem delu ledja da sam morala da lezim na ravnoj povrsini po dva sata, inace cu se rasplakati od bolova. vremenom je pocelo da me boli i kad samo sat vremena sedim pred kompjuterom. sada mogu da sedim danima za kompom a da ne osetim taj bol u gornjem delu. ne radim nikakve posebne vezbe bas za ledja, ali sam citala da je deadlift majka za cela ledja, pa kontam da je prvenstveno od toga.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...