Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ma vazi, najbolje da cu da kacim na Jutjub kako se blamiram sa 100 kila. Da dizem neku ozbiljnu tezinu, pa i ajde. Nego da mi to lepo snimimo za privatnu uporabu i damo ti na uvid.

Link to comment
ja mislila da motivisem zene na dizanje tegova, ali dobro i Toni je uspeh :D
ja redovno s tegicima od po 1kg - bicepse, tricepse i ramenene pada mi na pamet da povecavam tezinu, prezirem bildere :D
Link to comment
@Amelijada, zenama uglavnom preporucuju samo takve serije. ja sam radila te serije u pocetku, posto sam krenula sa programom iz "New Rules of Lifting for Women", ali sam ubrzo shvatila da nema potrebe da radim to ako mogu da predjem na vece tezine i napredujem brze.
ne znam zašto, ali ja kada sam rekla da su mi slabe ruke i da želim da mi budu jače su mi rekli da radim neke vežbe za ruke i leđa sa većom težinom ali 3x8inače do mase mi nije stalo, ono do čega mi je stalo je da splasne stomačina, da ne bole leđa od previše sedenja + da mi budu jake rukea smisao teretanskog života mi je da mogu da se okačim na onu šipku bez ičega i radim, hm, zgibove? (valjda je to ono na šta mislim)uh ala mrzim sve one koji to mogu... <_<
Link to comment
ne znam zašto, ali ja kada sam rekla da su mi slabe ruke i da želim da mi budu jače su mi rekli da radim neke vežbe za ruke i leđa sa većom težinom ali 3x8
Nema neke epohalne razlike izmedju 3x8, 5x5, 4x6, 2x12 i svih ostalih razumnih sema koje ukupno daju oko 25 ponavljanja. Hocu reci, verovatno ima za disciplinase snage, ali za nas rekreativce - jok. Edited by Milogled Bluff
Link to comment
a smisao teretanskog života mi je da mogu da se okačim na onu šipku bez ičega i radim, hm, zgibove? (valjda je to ono na šta mislim)uh ala mrzim sve one koji to mogu... <_<
ti si radila zgibove ranije, ako dobro pamtim?ja ne mogu. osim onih na spravi koja oduzima tezinu, sa pola svoje tezine.
Link to comment
ne znam zašto, ali ja kada sam rekla da su mi slabe ruke i da želim da mi budu jače su mi rekli da radim neke vežbe za ruke i leđa sa većom težinom ali 3x8inače do mase mi nije stalo, ono do čega mi je stalo je da splasne stomačina, da ne bole leđa od previše sedenja + da mi budu jake ruke
to mi je najdrazi side effect ovog teretancenja :wub: . ja kao krenula sa nekim ambicioznim skidanje procenta body fat ali cim mi je stomak postao non stop ravan - ne treba mi nista vise od toga :).
Link to comment

Estel, zamolio me Toni da ti kazem da je on fantasticno gradjen. Ucinio mi je jednu uslugu, pa mu ja to ovim vracam. Cinidba za cinidbu. Za istinitost prenete informacije ne odgovaram. Eto.

Link to comment
ne znam zašto, ali ja kada sam rekla da su mi slabe ruke i da želim da mi budu jače su mi rekli da radim neke vežbe za ruke i leđa sa većom težinom ali 3x8inače do mase mi nije stalo, ono do čega mi je stalo je da splasne stomačina, da ne bole leđa od previše sedenja + da mi budu jake rukea smisao teretanskog života mi je da mogu da se okačim na onu šipku bez ičega i radim, hm, zgibove? (valjda je to ono na šta mislim)uh ala mrzim sve one koji to mogu... <_<
Glavna sprava u teretani za mene je klupa za hiperekstenziju. Zapravo cak i ne mora da se radi hiperekstenzija (i ne sme ako imas akutne probleme sa ledjima), dovoljno je istezanje i dovodjenje tela u ravan polozaj. Razmisljam da kupim jednu za kucu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...