Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ajde. Uostalom, ne moramo uopste cekati jesen, da Miralem dodje u BG. Mozemo snimiti kod mene i poslati mu snimku. Predlozit cu mu to kad se vrati iz zatocenistva.S njim je oklada dosta krupna. U sta ti hoces da se kladimo?

Link to comment

Pusi kurac, neozbiljan si. Nista, ti onda samo snimaj. Ako Miralem pristane na tu varijantu. Ako ne, cekat cemo jesen, da on bude osobno nazocan. Meni se nikamo ne zuri :fantom:

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Ja radim isto potisak sa po 32kg, po 10ak ponavljanja u serijama. Mada, veci mi je problem da to dignem gore i spustim bez lupanja nego da vazdizem ponavljanja.

Link to comment
Ja radim isto potisak sa po 32kg, po 10ak ponavljanja u serijama. Mada, veci mi je problem da to dignem gore i spustim bez lupanja nego da vazdizem ponavljanja.
To namestanje u pocetni polozaj jeste malo nezgodno. Ali meni, koji radim sam na gajbi, bio bi jos veci problem da radim sa sipkom i rizikujem da mi ostane na grudima zbog otkaza tokom zadnjeg ponavljanja. Desilo mi se to par puta i nikome ne bih pozeleo takvo iskustvo. To je jedan od razloga sto vec godinama ne radim bench sa sipkom. Bucice uvek mozes da bacis sa strane ako nesto krene naopako. Edited by Milogled Bluff
Link to comment

imam problem, nema dovoljno malih weight plates za moj bench press... citala na netu da je to cest problem s treniranjem gornjeg dela tela kod zena - dodatak od par kila na bench press je ogroman i tesko je postici ujednaceno podizanje tezine. ja 22.5kg mogu da dignem 6 puta sama ali mi je 25kg maltene 1 rep max (dobro, 2 rep max ako mi se bas poklope sve zvezde i planete). najmanji increment je 2.5kg (plocice od po 1.25kg) a meni bi izgleda trebao increment od 1kg (tj. 2 plocice od po 500g <_< ).

Link to comment

Probaj da stavis jos po jedan osigurac sa svake strane. Ili kupi svoje micro plates. Ja sam ovde kupio od 500 grama, sigurno se moze naci i tu kod tebe.Uzgred, sad nesto razmisljam, to nije nista neobicno. 2,5 kg na 22,5 kg je povecanje od preko 10%. To je kao da sa 90 predjes na 100. Ako 90 mozes da podignes 6 puta, normalno je da 100 izbacis samo dvaput.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Gledala sad i nasla samo na ebay i jednoj od mora ovih internet fitness prodavnica. Inace svi krecu od 1.25kg. Moracu da porucim ove od 500g, 4 takva bi me spasila. Inace menjam gym od prvog avgusta posto krecem na faks, pa cu krenuti u sports centar na campusu. Ceo sprat sa samo free weights :wub: plus platforma za olimpijsko dizanje i besplatne konsultacije jednom mesecno za istu cenu koju placam i sad. Extra!

Link to comment

jel imaju smisla steznici za koljena?mislila sam da pocnem da radim vjezbe za noge, poslije 4 mjeseca pauze* zbog sjebanog koljena. ne znam da li je dovoljno samo da budem oprezna i izbjegavam rotaciju u koljenu ili da posegnem i za budzenjem opreme.*doduse jurim 30 na elipticnom, kao topalovici, znaci imala sam nekakvu pripremu ipak. uz kvazipilates vjezbe koje na ovom topiku pretpostavljam bivaju ismijane :Dal dobre su

Edited by morgana
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...