Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

:Hail: @ estelNije me neka žena tako impresionirala još od moje melburnske učiteljice aikidoa, članice Australasian martial arts hall of fame. :DEDIT. Girlpower, ftw! cool.gif Edited by Indy
Link to comment
Sve zajedno, na 1 mericu wheya 2 dekstroze. Tako kažu, ako grešim ispraviće ovi iskusniji. :D
Dovoljna je jedna merica dekstroze, nepotreban je toliki secer. Edited by casperbgd
Link to comment

Da, procitao sam negde da jedna merica wheya moze da primi 45g dekstroze, sto bi ukupno bilo 100g. Mnogo, cini mi se. Sunuo sam jednu kasiku, lepo mi je leglo (citao sam da nekima bude muka). Ono se govno lepo razmutilo, i tako... skoro da osecam kako mi rastu misici -_- Samo da napomenem da radim duplo vise zgibova od Glog, a stojeci pregib istom tezinom, i da me je sramota njegove sramote

Link to comment
ovaj, samo da ponosno prijavim da sam prvi put probala bench press juce. mogu 1x6 20kg + 2x6 22.5kg (uz neophodan spotting za poslednje reps poslednje serije), pozitivno iznenadjena ^_^ . sad cekam udari DOMS...
i dalje sam jaci :fantom:
Link to comment

Miloglede, koja teretana valja kod nas u okruženju? Treba mi da nije zagušljivo, da ima elementarne mašine i traku za trčanje.Unapred zahvalan.

Link to comment

Nemam ti pojma, veruj mi. Ima ona velika fensi pored Uzicke, tu sigurno ima sve sto ti treba, ali pretpostavljam da nije jevtina. Znam i za onu u Ivana Ribara, oprilike u visini setalista ili mozda malo blize Savi, ali nemam predstavu kakva je.

Link to comment

etno dzim u prekrstenoj uzickoj republici ima prozore duzinom tjeretane kolko znam (tj cijelom duzinom gronjeg sprata definitivno, a ne znam sta je u prizemlju) pa pretpostavljam da je prozracan. kolko cujem, valja. a ima i sajt pa mozda moze da se vidi cijena.anh, nema cijene na sajtu, ali ima br telhttp://www.ethnogym.com

Edited by morgana
Link to comment

Da prijavim 1 napredak u zadnjih nekoliko dana - neki dan radio serije na benchu sa 80 kila, 8 ponavljanja, bez asistencije. Izgleda da sam jaci kad idem ujutru unsure.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...