Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Pa da, nogama.A, ima i donja sajla. S tim mozes da radis veslanje i stojeci pregib za biceps. S tim sto ti ovo poslednje nije neophodno ako vec radis pulldown i veslanje.Dosta su ti 2-3 serije od po desetak ponavljanja po vezbi. Kilaze prilagodi prema tome.
Ako sam dobro shvatio... stojei pregib je kad radis rukama polukrug ispred sebe, pulldown kad onu sipku vuces na dole opet ispred sebe (sto sam ja mislio da to treba iza ledja?). A veslanje?
Link to comment

Veslanje - sednes na pod i vuces prema sebi.A pulldown mozes i sa dlanovima prema sebi (kao uski zgibovi) i sa dlanovima napred. Nemoj iza ledja, zna da bude nezgodno za ramena.

Link to comment
http://tuber.rs/poru.../proizvodi.htmlSta je ovo,sestra zapela da uzme preko nekog sajta za grupnu kupovinu?Ja je odvracam ali bezuspesno
nemoj da je odvracas, elasticne trake su vrh. doduse, ne nuzno ove konkretne - za njih pojma nemam kakve su.samo ne znam sta ce joj sve. boja oznacava jacinu, mislim da je zuta najslabija, pa crvena, zelena, plava (pa crna i srebrna kojih ovdje nema)ja bih iz ove ponude uzela samo plavu (kakvu i imam)edit: sad vidim da ima i crna u muskom kompletu a i da mogu da se uzmu na komad.ako salju u cg, bez razmisljanja uzimam jednu da odmijeni moju koja se vec dosta istrosila.edit2: ne salju u cg <_< Edited by morgana
Link to comment

"gume za vezbanje" su dobra stvar, mada ja bih ja pre uzela onaj muski komplet nego zenski. pre nego sto sam krenula u teretanu ja sam koristila te gume nekih pet nedelja, jednom ili dvaput nedeljno, za gornji deo tela i mogu reci da definitivno mozes da ojacas s njima. (ili bar mozes ako si kao ja, pa krenes prakticno od 0 snage kad je gornji deo tela u pitanju). ne znam koliko su korisne za donji deo tela.

Link to comment

Vratio sam se na preko 90kg, sinoc se bas merio posle treninga, kao i uvek. I dalje sam kesa mlitava ali eto, makar napredujem u tezini.

Link to comment

Pre svega, pozdrav svima. :)

http://tuber.rs/porucivanje/proizvodi.htmlSta je ovo,sestra zapela da uzme preko nekog sajta za grupnu kupovinu?Ja je odvracam ali bezuspesno
Odvrati je slobodno ako želiš meni da učiniš, jer će posle morati da kupi po regularnoj ceni. :D Šalu na stranu, nema razloga da odvraćaš sestru od kupovine. TubeR Lady setovi su, kada je trening u pitanju, sve što je jednoj devojci potrebno da bi izgledala odlično. Poenta više guma je u njihovom kombinovanju i prilagođavanju opterećenja. Sa jednom gumom može da se radi vrlo malo toga, a sa 3 gume imaš 7 nivoa opterećenja. Sigurno neće raditi čučanj i biceps sa istim opterećenjem...Što se muških setova tiče, stvar je slična, s tim što ima više guma i samim tim opterećenje koje može da se dobije je (mnogo) veće. Ko je iz Beograda, i želi da proba, može slobodno da se javi pa ćemo se organizovati.Što se tiče slanja u Crnu Goru, moguće je.Pozdrav
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...