Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

jesu milogled i toni u vezi?zli, ako ne budes imao minimum 6 pack i one tvoje cuvene gace kupace, nikakav ces biti frajer za nas. bices jedan obican prosek iz nekog malog mesta....misici ili nista!

Edited by mustang
Link to comment
idem da istrcim maraton. neki hint, miraleme?
ako zelis pobijediti, ne smjes izgubiti!no, dosta sale, evo ovako- ako moras da trcis nizbrdicom, lakse ti je da se kotrljas!
Opet sam poceo opasno da preskacem treninge, nikad se necu vratiti u staru formu. Jel moze neko od vas da postavi slike svoga zmijskog tela, da dobijem na voljnom momentu? Pozeljno bi bilo da to bude Miralem, pa tek onda ostali.
moze, cim se budem slikao. gledacu da jos budu crno bele sa nekim senkama, ono kao umetnicka erotika kurci palci.
Link to comment

Ja te umetnicke erotske pre par godina kacio na Smokvu pa me provalile neke zemske koje znam, i od tad se slikam samo fino, nema bilderskih i erotskih.

Link to comment

jedno vrlo noob pitanje - je l normalno da posle squats boli donji deo ledja? :unsure: Pocela danas "New Rules of Lifting for Women" program. Nakon mesec dana provedenih po raznim weight loss sajtovima nametnuo se zakljucak da zene koje "lift heavy" imaju najmanji % body fat (ne pricam o bodibilderkama, nego ono, normalne zene :) ), a meni je to primarni cilj: smanjenje sa 29.5 na 24 - 25. I tako pocela danas, vrlo ozbiljno, imam cak i before sliku u bikiniju da uporedim rezultate za neki mesec. Mogu da uradim 2x15 squats sa sipkom lol (20kg). i isto toliko 'nagnutih' sklekova (45 degrees angle). Al me sad boluckaju ledja nekim bolom koji se najbolje moze opisati sa "bole me krsta". je l to znaci da nesto ne radim kako treba ili je smao adaptacija?

Link to comment

mene su boljela donja ledja kad sam pocela da radim cucnjeve, pa sam isla na to da ojacam donja ledja i trbusne, sto se ispostavilo korisnimali ne znam da li treba uopstavati to moje iskustvo

Edited by morgana
Link to comment

Jebes ga, donja ledja svakako ucestvuju u cucnju. Sad, kakav je taj bol koji osecas i da li je normalan, ne bih znao. Trudi se da drzis torzo sto vertikalnije, kako bi sto veci deo opterecenja isao na noge. Uzi stav nogu pomaze u tome.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

sad me vec toliko bole svi misici na telu da se onaj bol izgubio u masi lol.

dobro bre, pusti to. estel, okaci onu sliku u bikiniju!
pa ne moze sad slika u bikiniju. ako bude rezultata okacicu i 'before' i 'after'. cekaj 3 meseca :D.
Link to comment
ako vec moram da cekam 3 meseca, okaci samo after. onu before i ne moras bas.
sta, BMI 20.5 i 29.5% body fat nije dovoljno dobro? ala si ti picky :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...