Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

imam 23.6% masti u telu, a BMI mi je dobar.ništa, da ugasim pljugu i popijem kokakolu, pa na trening...
posle tri* meseca teretane i ostalih zdravih vidova života situacija je sledeća :broj kila se smanjio za 4, 5. ako i toliko.% masti u telu je sada 18%.Visina je nepromenjena :(, a pio sam magične tablete Mister Džirla.Ugasio bih pljugu i popio kokakolu, ali sam batalio i jedno i drugo. a sad sam bio u mišićani.*NB - iako je od originalnog posta prošlo 9 meseci, cenim da onih prvih 6 meseci nisam mršao. osim ako se ne mrša od kineske klope i 2 pakle mrlrbra dnevno, u kom slučaju sam upravo izmislio novi, revolucionarni trening.
Link to comment

radim redovno, sa opterecenjemmislim da imam prilicno ok treningidem kod fizijatra kad budem u stanju da hodam, pa cu da vidim sta mi on kaze

Edited by morgana
Link to comment

Realno, ne pamtim kada mi je trening isao tako dobro kao u poslednja dva - dva i pol meseca.Jos kada se jednom nedeljno ne bih napijao tako da su mi naredna dva dana psihomotorne funkcije na nivou prstenastog crva, gde bi mi bio kraj...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...