Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

ciscenje snega, vrhunski trening! Hail.gifpre par dana otpala drska sa lopate za sneg, sada je drzim rukama... pa jos kad dodam malo tempo, nakon pola sata - raspad.jedino me komsija u prolazu malo cudno gledao. biggrin.gif
oh, da!! vec dva dana se bavim zimskim carolijama. dodaj lopatanju i guranje automobila i pomeranje betonskih gromada sa izvaljenim antiparking stubicima... kad god sam nesto fizicki sljakao ili majstorisao, shvatao sam kako su teretanica i fitnes za slabice. Edited by Matilda Ivancic
Link to comment

Da li ljudi koji drze grupne fitnes treninge po pravilu izazivaju salve neprijatnosti?Otisla pre neki dan na spining, poslednjih 5 min istezanje, instruktorka pustila I Will Always Love You i kaze mrtva ozbiljna: 'Molim vas samo nemojte plakati. Mislimo na Nju ovih poslednjih nekoliko minuta, kao i na sve ostale koje volimo'. Danas promasila termin za spining i upadnem na nesto sto se zove Body Combat. Trening je OK, dobro sam se umorila, ali bokte koja neprijatnost.. Instruktori su tip i riba, ona uglavnom cuti i sve vreme ima preko face najvestackiji osmeh od uha do uha, osim kad neko zastane da popije gutljaj vode - onda se namrsti i pocne da urla neke nerazumljive reci, ko u vojnom kampu. A on urla uglavnom sve vreme, npr: 'Iiiiii, evo je jedna pesma za hrabre!! Da cujem: KO JE HRABAR?! SVIIIIII!!!' A masa usput vice: 'WOOHOO! JEEEE!' Isla bih mozda opet, ali bojim se da je u pitanju neka sekta.Inace, smrsala sam 2kg, bas sam hepi, odo na Love.

Edited by sailorman
Link to comment
Da li ljudi koji drze grupne fitnes treninge po pravilu izazivaju salve neprijatnosti?Otisla pre neki dan na spining, poslednjih 5 min istezanje, instruktorka pustila I Will Always Love You i kaze mrtva ozbiljna: 'Molim vas samo nemojte plakati. Mislimo na Nju ovih poslednjih nekoliko minuta, kao i na sve ostale koje volimo'. Danas promasila termin za spining i upadnem na nesto sto se zove Body Combat. Trening je OK, dobro sam se umorila, ali bokte koja neprijatnost.. Instruktori su tip i riba, ona uglavnom cuti i sve vreme ima preko face najvestackiji osmeh od uha do uha, osim kad neko zastane da popije gutljaj vode - onda se namrsti i pocne da urla neke nerazumljive reci, ko u vojnom kampu. A on urla uglavnom sve vreme, npr: 'Iiiiii, evo je jedna pesma za hrabre!! Da cujem: KO JE HRABAR?! SVIIIIII!!!' A masa usput vice: 'WOOHOO! JEEEE!' Isla bih mozda opet, ali bojim se da je u pitanju neka sekta.Inace, smrsala sam 2kg, bas sam hepi, odo na Love.
Treniranjem samo povišavaš metabolizam i povećavaš oksidaciju, iliti stariš brže. Bolje su lagane šetnje i smanjivanje hrane -_- Šalim se malo, nego i ja težinu moram da održavam aktivno, pa imam i tonu izgovora za sve prilike. Edited by Evi_
Link to comment
Treniranjem samo povišavaš metabolizam i povećavaš oksidaciju, iliti stariš brže. Bolje su lagane šetnje i smanjivanje hrane -_- Šalim se malo, nego i ja težinu moram da održavam aktivno, pa imam i tonu izgovora za sve prilike.
Ja jos nisam u godinama kada moram da brinem o starenju -_-
Link to comment

Dajte neku preporuku za teretanu u centru Beograda. A da nije O.S. Skadarlija, koja mi inace najbliza, ali stvarno ne mogu tamo. Teretana tipa pristojna, sa sto vecim svodom i generalno sto veca.

Link to comment
Dajte neku preporuku za teretanu u centru Beograda. A da nije O.S. Skadarlija, koja mi inace najbliza, ali stvarno ne mogu tamo. Teretana tipa pristojna, sa sto vecim svodom i generalno sto veca.
tamo imas dve, jedna iz francuske a druga je podrumce u skadarskoj. inace najveci svod ima http://skywellness.rs/
Link to comment

zasto su sve teretane iste? tj ima 2 tipa. fensi, koje su pune japija, mladolidera i raznoraznih pedercina, koje se setaju gole po svlacionici. i stanu takve pred ogledalo i krenu da se brisu peskirom po ledjima i mlataraju onom svari. i dziberske, sa 1)retardiranim monstrumima koji se rokaju u venu hemijom 2)srednje nabildovanim dzabolebarosima, oni su tu u svako doba dana koji pokusavaju da ubiju 3)nalozenih klinaca, koji moraju da drece i ispuste teg sa pola metra da bi se mi svi okrenuli i pogledali ih 4)nekim poremecenim sto smrde na sve 5)pocetnicima koji rade sve vezbe pogresno, ali se posle svake hvataju za biceps. i svi oni bace svakih pet minuta pogled u ogledalo i odmere se od glave do pete i pogledaju sami sebe onako jebacki.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...