Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Ja vec tri meseca nisam usao u teretanu. Trebalo bi da krenem posle 20og januara. Ali opet nisam siguran koliko cu imati vremena... A nesto bas i ne bih skroz da se raspadnem.

Link to comment

Ja uzeo još jedan tegić od 10Kg, sada imam dva ispod televizora, pored politikinih zabavnika. Zadovoljan sam postignutim rezultatom, polica se više ne klima.Raduckam pomalo, tri puta nedeljno, pola sata, čisto da znam da sam živ.

Link to comment

I ja sinoć, bilo baš odlično! U novoj teretani su drugačije sprave nego u prethodnoj, a i oznake brzine i težine su u nekim meni nepoznatim skraćenicama, čini mi se za brzinu rbs (?). Jedino što mi se ne dopada je što je veća gužva nego u prethodnoj, imam utisak da se zaleću po 2-3 na jednu spravu- pa ko brži. Moram nekako smisliti kako da upadnem kad nema puno ljudi, ne odustaje mi se od ove jer je veoma blizu stana, a to puno znači po ovoj zimi i alaudži. Imamo i jednog koji jauče dok podiže 200 kila, pravi Miki veliki. S mukom izdržati i ne zasmejati se. Mašine su nove i bez obzira na veću posećenost, deluju očuvanije nego u prethodnoj teretani u koju su dolazile samo žene. Svidela mi se i mašina koje nije bilo u prethodnoj teretanici- za stomak i leđa, mada mislim da ću to brzo da izgustiram i da ću se vratiti trbušnjacima, leđnjacima i strunjači. Samo kad sam platila i krenula već jednom, zbogom Soko Štarku i pekare, jun i plaže sve su bliže!

Link to comment

Kod mene ima jedan sto jauce kad podize 20 kila i to ide u teretanu vec nekoliko meseci. I umesto da stavi 1 teg od 5 kila on nabaci 4 od 1.25 dal mu tako izgleda bolje neam pojma al uzasno iritira kad krene da uzdise.

Link to comment

u našoj univerzitetskoj teretani je redovno bila muzika, do negde 10tak minuta pred zatvaranje, onda je ugase i počinju polako da sređujue, što je u tih 10 minuta moglo da se čuje interesantnih zvukova... :D

Link to comment
Ja uplatio za pola godine i sad ima da idem do leta, pa makar se raspao. Inace se placa 1000 din mesecno a za 6 meseci je 3500, skoro pa dzabe Hail.gif
pa super. kod mene 35 e, za 6 mjeseci 6x35 e.
Link to comment
Kod mene ima jedan sto jauce kad podize 20 kila i to ide u teretanu vec nekoliko meseci. I umesto da stavi 1 teg od 5 kila on nabaci 4 od 1.25 dal mu tako izgleda bolje neam pojma al uzasno iritira kad krene da uzdise.
i ja uzdisem kad radim levu bidzu s 20 kila, al samo poslednju seriju
Link to comment
pa super. kod mene 35 e, za 6 mjeseci 6x35 e.
A dobro, u Mitrovici nijedna teretana nije pravi fitnes centar kao sto je verovatno to tvoje, nego neki suvi prosek. Realna cena bi bila mozda 1500-1800 mesecno ali je proslo 30 godina od osnivanja bodibilding kluba Eurosport pa je vlasnik spustio sa 1200 prvo na 800, pa sad vratio na 1000. Na godinu dana je nekima dao cak i za 50 evra, sto je bas smesno. On ionako uzima vece pare od prodaje sprava koje proizvodi nego od clanarine.Evo linak za ove sto imaju fezbuk: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.285059118474.177873.285058023474&type=3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...