Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Juce uradih 5 serija po 10 ponavljanja mrtvog dizanja sa malom tezinom. Samo to. Danas se osecam napuhaniji nego ikad. Cela ledja, noge, ramena, cak i ruke i dojke.

Link to comment
  • 4 weeks later...
Vezba li neko nesto u ovoj godini, jebem vas lijene?
Ja krećem čim ozdravim, negde sledeće nedelje. Nisam išao u teretanu onako ozbiljno jedno 800 godina. A sad mi se baš nešto ide.
Link to comment
Vezba li neko nesto u ovoj godini, jebem vas lijene?
Pokunj, krećem od sutra, u novoj teretani. Ima li po muškim teretanama agresivnih tipova koji zameću kavgu? Nagovarala sam drugara da krene da vežba, on odgovorio kako neće jer je on dobar i fin dečko, a tamo hoće da ga biju. Tako mu rekla mama.
Link to comment
Ima li po muškim teretanama agresivnih tipova koji zameću kavgu? Nagovarala sam drugara da krene da vežba, on odgovorio kako neće jer je on dobar i fin dečko, a tamo hoće da ga biju. Tako mu rekla mama.
:lol:Carski. Mada mi je jasno, donekle, ja imam na minut od kuće odličnu, prostranu teretanu u koju ne idem jer je ekipa tamo takva da bih stalno bio u iščkevoianju interventne :D
Link to comment
Vezba li neko nesto u ovoj godini, jebem vas lijene?
slabo :(a nisam ni prošle, stidim se maksimalno, kao proleće i leto ću da vozim rolšue i bicikl (i jesam, intenzivno!) pa ću najesen, a onda se pojavilo kojekakvih trista čuda, i evo još nikako, a po svemu sudeći ni neću skoro, možda najesen :P
Link to comment

Ja is'o u sve 4 mitrovacke teretane, a pre 10ak godina nesto malo i u teretanu kajakaskog kluba Val, i uvek je bilo idiota ali nikad nije bilo vecih problema. Nego, od ponedeljka kao krecem ponovo da bildam, prvi put posle kraja juna/pocetka jula... 1 debakl u najavi mellow.gif

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...