Jump to content
IGNORED

Kardio i teretana


apotekarica

Recommended Posts

Cuveni GVT, program za instant nabacivanje misica... na osnovu procitanog na netu (a nacitao sam se o tome bas dosta), zakljucio sam da je delotvoran i dobar ali otprilike samo ako jedes (i treniras, naravno) kao bik. Kazu da ti treba 3-4 grama proteina po kilogramu dnevno + jos ne znam koliko ugljenih hidrata i masti, i to dobrih a ne nekog dzanka.Dakle, opet se svodi na to koliko si spreman da ulozis.
Kazu da je GVT dobar za masu, ali los za snagu, jer se radi sa relativno malim tezinama, koje dozvoljavaju 10 serija od 10 ponavljanja po vezbi (ako se ne varam). Zato ima nekih varijanti gde se radi 10 serija po 5 ponavljanja, sto podrazumeva vecu tezinu. Iskreno, meni 10x10 deluje malo morbidno. Iskopacu kasnije nesto o 10x5, kad budem imao vremena.
I ja sam se nacitao svega i svacega, ali ne znam nikog da je to i probao :)Uglavnom, danas je 2. nedelja od kako sam krenuo. Ako sam grudi, ledja i ruke nekako jos preziveo, noge su me ubile. Od subote pa do juce nisam mogao da hodam. Ma nisam mogao ni da sedim k'o covek :DZato sam i pitao ovde, nadajuci se da je to neko probao i da ce se ispostaviti da je a) gubljenje vremena, jer je brutalno tesko i ne verujem da cu izdrzati, ili b) fenomenalan trening koji daje rezultate, cisto zbog motivacije jer mi se cini da cu se u subotu "razboleti" :)
Link to comment
Jel valja nesto spinning? Hocu li umreti od dosade?
da i da.idem upravo na to ne bi li smanjio stomak, i ne da valja, vec sve preporuke(pogotovo kada vidim sve one devojke okolo :wub: ), ali je istovremeno toliko ubitacno dosadno, da ne kukam od umora imam utisak da bi zaspao na pola :D
Link to comment
bah, po meni beskrajno bicikletanje i dizanje tegica deluje posve dosadno. sdruge strane, ti si iz ns, pa ti valjda bicikla u geneckom kodu.
Da znas da jeste. I mnogo mi fali da vozim pravi bickl, a suvise mi je hladno. Inace, na pocetku poslednje recenice iz tvog posta sam mislila da ce ona izgledati otprilike ovako: "sdruge strane, ti si iz ns, pa ti ni najdosadnija dosada nece tesko pasti"
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...