Jump to content
IGNORED

Cloud 9


Waldorf

Recommended Posts

  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mammy two shoes

    549

  • Waldorf

    512

  • Reaktor

    337

  • LaRicca

    307

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ово је било некад давно, у ?Квискотеци?. Био неки тип из Сплита: ?Шјор Лазо, иман ја рич од 9 слова!?.
Tesko da su u Kviskoteci spajali reci od devet slova... ;) Po mom misljenju postavljati ovde reci polijelej, sinegdoha i katehizis bas i nije neka fora, ali dobro, ukusi su razliciti...
Link to comment
Po mom misljenju postavljati ovde reci polijelej, sinegdoha i katehizis bas i nije neka fora, ali dobro, ukusi su razliciti...
...као и критеријуми општепознатости. Примедба је прилично на месту, најбоље су оне речи из свакодневног говора код којих су слова тако промешана да решавачи ипак морају да се помуче. Овде је већ било пар таквих речи, за које сам помислио: „Види, опет нека филоксера за коју нико није чуо!”, или „Ма овде мора да је неко слово погрешно!”, а после, кад буде решено, па видим да је у питању нека лепа реч која постоји чак и у уџбеницима основне школе, а мене блам пред самим собом да поједе.Е, то су (бар по мени) најбоље речи за ову игру. Опет, свакоме на вољу...
Link to comment
Po mom misljenju postavljati ovde reci polijelej, sinegdoha i katehizis bas i nije neka fora, ali dobro, ukusi su razliciti...
Uh, a taman sam hteo da zadam koacervat :wicked:
Link to comment
post-307-1222974851.jpgA, M, I, T, V, O, J, S, N, Č
Хм... тек је пола десет, нисам још ништа пио, али ово ми делује као калибар „предуга деветка”...Сви Ти признајемо да си Квизмастер, ако кажеш да си возио пола километра везаних очију, и то верујемо, али смањи мало :Q)
Link to comment
Хм... тек је пола десет, нисам још ништа пио, али ово ми делује као калибар „предуга деветка”...Сви Ти признајемо да си Квизмастер, ако кажеш да си возио пола километра везаних очију, и то верујемо, али смањи мало :Q)
Ipak sam izbrisao onaj komentar o majčinstvu... Kakve god gadosti da priča za govornicom, ipak je žena. Edited by Quizmaster
Link to comment

Вечерас си баш расположен за уношење нереда у наше редове. Даклем, било је:ПредајникA, I, K, D, L, A, R, A, K

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...