Jump to content
IGNORED

Cloud 9


Waldorf

Recommended Posts

kalendariedit, izvinjavam se cenjenom pokretaču teme i svim učesnicima u zemlji i dijaspori. a sve vreme se pitala čemu taj broj u naslovu... :unsure: iirčgsaou

Edited by mioba
Link to comment
  • Replies 3.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • mammy two shoes

    549

  • Waldorf

    512

  • Reaktor

    337

  • LaRicca

    307

Top Posters In This Topic

Posted Images

bakarnost
U ime forumskog naroda! Rešenje se ima smatrati nuzrešicom, koja vrlo diskutabilno ispunjava kriterijum opštepoznatosti. Nema je ni na Guglu. Na osnovu člana 4. stav 1. Đaurskog pravilnika, proglašavam rešenje PRIVREMENO ZAMRZNUTIM, dok se ne pronađe zadata reč, a koja predstavlja poznatu imenicu u muškom rodu! ;)
Link to comment

Malo mi je BRAONKASTo ovo obražloženje stavljanja okova mi, od legure u procenu čije bakarnosti se ne bih upuštao... -_- L A L O G O T I P

Pošto nije imenica, zaključujem da se opet radi o nuzrešici... ali se opštepoznatost ovog puta ne može osporiti. Zakon (član 4 stav 1) je na mojoj strani!

Edited by Al-Khwarizmi
Link to comment

Је л’ ово утук на утук, тук на лук или контра на контру (тј. реконтра)? BTW (поред пута), ако у преферансу постоји реконтра, зашто се не би то користило и у другим областима: бицикл реконтраш, реконтрашпијунажа... реконтрафагот?У сваком случају, обома „Посебно се истиче” у рубрику „Познавање менаџмента конфликта”. (*BTW – друго лице једнине од BMW)А сад, сви назад на задатак: L A L O G O T I P

Link to comment
Malo mi je BRAONKASTo ovo obražloženje stavljanja okova mi, od legure u procenu čije bakarnosti se ne bih upuštao... -_- Pošto nije imenica, zaključujem da se opet radi o nuzrešici... ali se opštepoznatost ovog puta ne može osporiti. Zakon (član 4 stav 1) je na mojoj strani!
Apsolutno! :thumbsup: Zakon je jasan, on i jeste tu kaže popu pop rok, a bobu Bob Rok! Ponudila sam ničim traženu menađžersku pomoć, koja, kao i obično, nije ni bila potrebna... :) A kontrabas je stvarno braonkast.
А сад, сви назад на задатак: L A L O G O T I P
poliglotaE V R L O M P V E
Link to comment
Шта је, г. Крметина, јањетина и трбе с пиво Ти ваљали, а сад не ваља што је софа ниско? Еее, оће то кад се онолико шенлучи, па сва крв сиђе у желудац...Ајде лепо сад избриши ову бруку, па реши задано, а ми нећемо никоме да причамо ван топика.
Ma nisam ja to pitala zbog sebe nego zbog drugih :P
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...