Jump to content
IGNORED

FRINGE


melankolic

Recommended Posts

  • Replies 923
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Arkadija

    162

  • pp34

    103

  • Lrd

    87

  • gervasius twinkleminkleson

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koja je fora sa poajvljivanjem partnera Čarlija najnormalnije u jednoj epizodi posle smrti, recimo negde oko 15e epizode druge sezone, tu negde, msm šta, kako, odakle? Inače, dobra je druga sezona, a početak treće još bolji. :)

Link to comment
Koja je fora sa poajvljivanjem partnera Čarlija najnormalnije u jednoj epizodi posle smrti, recimo negde oko 15e epizode druge sezone, tu negde, msm šta, kako, odakle? Inače, dobra je druga sezona, a početak treće još bolji. :)
unaired Season 1 episode
Link to comment
  • 2 weeks later...

..gledam tek prvu sezonu, osma epizoda, no, primečujem da se u svakoj epizodi neko (dal Walter Bishop, dal Broyles..nebitno)seti sličnog slučaja ili šta takvo,iz prošlostinalik Broju Jedan u Alan Fordu: ''dadada..sećam se, bi(l)o je jednom..''..misim, nije da mi smeta, možda i učitavam itedeali eto, asociralo me...i tako..

Link to comment
Dobili smo konačno odgovor na pitanje gde se sve ovo dešava, ali sam siguran da se većini epizoda neće svideti. :)Meni je bila carska.
Ka si pre stigao da odgledaš? Spavaš li ti uopšte? :P Inače, epizoda je odlična, i što bi reko John Lennon: All we need is love
Link to comment

malo su ga izlimunadisali™ sa love is it the air pricom, al ajde.

na kraju dobismo najprostije resenje. to je taj svet, samo ce nekome trebati manje, a nekome vise vremena da se prisete™ svega u vezi pitera i dogadjaja vezanih za njega.jer ga vole!

Link to comment
Ka si pre stigao da odgledaš? Spavaš li ti uopšte? :P
Time enough to rest in grave, što bi rekao Konan. :)

na kraju dobismo najprostije resenje. to je taj svet, samo ce nekome trebati manje, a nekome vise vremena da se prisete™ svega u vezi pitera i dogadjaja vezanih za njega.jer ga vole!

Pa da, to se pre nekoliko epizoda i nagovestilo. Doduše, bez voljenja. :)
Link to comment

Imajući u vidu da se poslednje dve zovu End Game I i II, kraj serije je neminovan :cry: . Inače, ova danas je bila baš dobra, potpuno Fringe, a sam kraj kada vidimo onaj brod, e to meni liči da " zima dolazi" :lol:

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...